Відкрийте секрет щасливого шлюбу: 5 правил, які зроблять вас ідеальною дружиною

Ідеальна дружина

Ідея наблизитися до ідеалу з’являється у жінок, зазвичай, у кризові моменти сімейного життя. Перший епізод стається вже після 3-4 років шлюбу, коли подружжя вже добре побачило недоліки одне одного та намагається зрозуміти, чи зможуть вони з ними миритися в майбутньому.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «OBOZ.UA», поради, які ви знайдете в Інтернеті не навчать вас, як стати ідеальною дружиною. Тому що вони базуються на стереотипних уявленнях про жіночу роль: будьте хорошою господинею, готуйте 15 видів борщів для свого коханого та інше. Психологи стверджують, що зовнішня трансформація завжди настає за внутрішньою, а особистісний зріст завжди чітко мотивований. Тому почати свій апгрейд потрібно з ревізії особистості, щоб розуміти, наскільки задоволені ви собою, що треба залишити, а що покращити. Це повинно бути саме ваше бажання. Хоча і поцікавитися думкою чоловіка буде корисно.

Якщо тривала і складна робота над собою у вас ще попереду, а прямо зараз хочеться простих рішень, то подивіться список основних якостей ідеальної дружини: яка вона і що від неї очікує чоловік.

5 якостей ідеальної дружини:

1. Розуміюча

Та, яка вислухає, обійме, допоможе і підтримає у будь-якій ситуації. Вона чутливо сприймає настрій чоловіка, але не тому, що хоче йому угодити, а тому, що вони на одній хвилі.

2. Надійна

Така дружина не піде, якщо чоловік не зможе купити їй наступну пару туфель. Не підведе, коли йому буде потрібна допомога. Не відвернеться, коли серед усіх людей у світі він звернеться саме до неї. Це справжня «бойова подруга» та людина, до якої не страшно повертатися спиною.

3. Легка

З нею у чоловіка однакове почуття гумору. Вона легко підтримає ідею о третій годині ночі поїхати в «Макдрайв» за морозивом. Не буде нарікати, якщо чоловік перебрав на зустрічі з друзями.

4. Цікава

У неї є свій світ і при цьому вона поважає світ свого чоловіка. Ідеальна дружина завжди чимось захоплена: працює або займається якимось хобі. З нею завжди цікаво поговорити ввечері та поділитися новинами.

5. Вміє дотримуватися меж

Ідеальна дружина ніколи не буде терпіти, ковтати образи, насолоджуватися роллю жертви. Вона встановить межі та припинить їх порушення. Але при цьому межі партнера також нерушимі й для неї.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, хто краще вирішить ваші проблеми – психолог, психіатр чи психотерапевт.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *