Site icon STUDWay

Від емоційного напруження до фізіологічних змін: як вчасно розпізнати тривожність

Тривожність

Фото - ukr-ednist.com.ua.

У сучасному житті ми часто зустрічаємось із тривожністю, але не завжди її вдається вчасно розпізнати. Багато людей намагаються пояснити та описати цей неприємний стан, але часто для цього важко підібрати слова. Як же розпізнати тривожність?

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «УкрЄдність», ось декілька ключових фактів про симптоми тривожності може допомогти у розумінні цього стану:

1. Різні види симптомів: тривожність може виявлятися емоційними, поведінковими та фізіологічними симптомами.

2. Емоційні симптоми: це постійний страху, відчуття небезпеки, неспокій, проблеми з концентрацією уваги, дратівливість, спустошення та приголомшення.

3. Поведінкові симптоми: сюди входять – втрата довіри до людей, складнощі з концентрацією, уникання ситуацій, які можуть викликати тривогу, нездатність розслабитися та бути собою.

4. Фізіологічні симптоми: сюди включають різкі коливання апетиту, біль, холодний піт, м’язову напругу, тремтіння, аритмія, проблеми з кишківником, нудоту, діарею та розумову напругу.

Тримайте свій стан під контролем, бережіть себе та пам’ятайте, що високий рівень тривожності може вимагати допомоги психолога для запобігання розвитку тривожних розладів. Будьте уважними та звертайте увагу на своє психічне здоров’я.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про те, як кількість дітей у родині впливає на їхнє психічне здоров’я.

Exit mobile version