Site icon STUDWay

Стівен Кінг назвав екранізацію, яку він вважає кращою за його власну книгу

Стівен Кінг

Стівен Кінг. Фото - mybookshelf.com.ua.

Відомий американський письменник Стівен Кінг, також відомий як «Король жахів», завжди був самокритичним і відкрито визнавав, що фільми за його творами часто перевершують оригінальні романи.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Starte Facts», сам Кінг вважає найкращою екранізацією своєї книги фільм «Керрі» режисера Браяна Де Пальми 1976 року.

«Я чув про новий римейк «Керрі». Навіщо його переробляти, коли оригінал був таким чудовим? Мова не йде про «Касабланку», а про хороший фільм жахів, який значно перевершує книгу»,

– зазначав письменник.

Кінг вважає, що фільм «Керрі» перевершив його роман за стилем.

«Браян Де Пальма створив вражаючу «Керрі». Він майстерно працював з матеріалом і отримав чудову гру від Сіссі Спейсек. Фільм вийшов більш стильним, ніж моя книга»,

– пояснював автор.

Слід зазначити, що письменник давно висловлює підтримку Україні та засуджує Росію за розв’язання війни. Кінг називав своїм найважливішим бажанням на 2023 рік мир. 28 січня він звернувся до росіян із закликом зупинити війну і припинити бомбардування мирних жителів. Кінг також наголосив, що президент РФ Володимир Путін має піти у відставку. 29 квітня 2023 року Кінг прокоментував обстріл житлового будинку в Умані, заявивши, що Росія «вбиває дедалі більше українських цивільних, включаючи дітей» та назвав це тероризмом.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Брітні Спірс готує кіноадаптацію своїх мемуарів: чого очікувати від екранізації.

Exit mobile version