СТБ оголосило ім’я нового Холостяка: геловний герой Олександр Терен пояснив чому

Новий сезон реаліті «Холостяк» став справжньою сенсацією для українського ТВ. Героєм 13 сезону став ветеран Олександр Терен Будько. Цього разу, вперше в історії проєкту, ім’я головного героя було оголошено ще до офіційного початку сезону.

За даними STUDway із посиланням на «Хочу!», Олександр прокоментував це нововведення та пояснив його важливість. В інтерв’ю з Еммою Антонюк Терен зазначив, що раннє оголошення його імені було правильним рішенням. На його думку, це дає можливість дівчатам, які хочуть взяти участь у шоу, заздалегідь ознайомитися з його історією та життєвими цінностями. Водночас в інтерв’ю військовий, який втратив ноги під час служби, розповів про свої почуття. Терен наголосив, що вірить у можливість знайти справжнє кохання на реаліті-шоу.

«Мене радує, що СТБ оголосило моє ім’я до початку сезону. Це, напевно, вперше в Україні. Я щиро сподіваюся, що дівчата, які подають анкети, знають, куди вони йдуть, знають мою життєву позицію, бачать, як я себе позиціоную і вони будуть іти до мене як до людини, з якою, можливо, вони б хотіли зв’язати життя. Проєкт же саме про це. Якби не це, то можна було б сумніватися у щирості чиїхось почуттів. Але, враховуючи висвітлення моєї персони, мені здається, логічно, що люди йдуть на персону»,

– поділився майбутній холостяк.

Нагадаємо, нещодавно СТБ показав перших кандидаток, які боротимуться за серце Терена та завітали на офлайн-кастинг.

Нагадаємо, ми раніше Олександр Терен відверто розповів про те, як він впорався зі страшними болями після втрати ніг.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *