Співачка KOLA: відкриваємо секрет її сценічного імені

Псевдонім співачки KOLA

Мало хто знає, що за сценічним ім’ям KOLA стоїть Анастасія Прудіус. І наразі ми дізнаємося, чи справді псевдонім має якийсь зв’язок із відомим газованим напоєм, як часто припускають.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «lux.fm», сама Анастасія пояснює, що ідея вибору псевдоніма з’явилася після її участі у «Голосі країни», коли стало актуальним питання про її сольну кар’єру. Вона стверджує, що її прізвище постійно вимовляли неправильно, тому вона і вирішила сховатися за псевдонімом, сподіваючись виправити цю ситуацію. Концертний директор Дмитро запропонував Насті сценічне ім’я KOLA. Але варто зауважити, що цей псевдонім абсолютно не пов’язаний з напоєм Coca-Cola, як може здатися на перший погляд.

«У мене дуже складне прізвище Прудіус. Кожен раз його називали по-різному – Рудус, Рідус, Пріндус. Ніхто ніколи не міг вимовити його правильно. Тому ми вирішили, що мені потрібно обрати яке-небудь сценічне ім’я. Було багато варіантів. Мій директор Діма зателефонував і сказав: «Настя, як тобі KOLA? Але це ж не напій». Я запитала: «Чому б ні?». Він сказав: «Ну, це круги». І я відповіла: «О, класно, мені подобається». Тому що це, ніби циклічність, розвиток, нескінченність. Ось тому я обрала KOLA»,

– поділилася своєю історією Прудіус.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Настя Каменських засвітилася в Мадриді в обіймах зірки серіалу «Паперовий будинок».

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *