Що вам потрібно знати про MIND: ключові рекомендації та секрети відомої дієти довголіття та здоров’я

Дієта MIND («середземноморське втручання з боротьби з нейродегенеративною затримкою DASH») об’єднує елементи середземноморської та дієти DASH, що корисна для серця. Мета цієї дієти – покращення когнітивних функцій шляхом введення корисних продуктів та виключення непотрібних. Середземноморський стиль харчування може бути важливим засобом захисту тіла та мозку від процесів старіння.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Business Insider», ця дієта визнана однією з найкорисніших для здоров’я і була розроблена командою дослідників з Гарварду та Університету Раша під керівництвом професора епідеміології доктора Марти Клер Морріс, яка померла у 2020 році. Її дочка Лора Морріс пояснює, що MIND відрізняється від інших середземноморських дієт тим, що надає конкретні рекомендації стосовно 10 груп продуктів, які слід вживати частіше. Серед них – листова зелень, овочі, ягоди, оливкова олія, горіхи і насіння, риба, курка, цільні зерна, боби і вино (у помірних кількостях).

Ціль MIND – допомогти додати до раціону більше продуктів, які поліпшують когнітивні функції, поступово виключаючи некорисні, такі як червоне м’ясо і солодощі. Однак важливою особливістю є те, що не потрібно раптово відмовлятися від улюблених продуктів. За словами дієтолога Дженніфер Вентрел, MIND можна впроваджувати поетапно, слідуючи щотижневим планам, додаючи поступово рекомендовані продукти. Оцініть свої звички харчування, починаючи з ведення щоденника того, що ви їсте. Також важливо наголосити на додаванні корисних продуктів, змінюючи раціон поступово. Дієта MIND не передбачає «все або нічого», дозволяючи змінювати харчування поступово та зосереджуватися на покращенні стану здоров’я.

Нагадаємо ми раніше розповідали про плюси та мінуси веганства, про які треба знати.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *