Сенсація в світі ігор: 5 мільйонів гравців у Fallout за день завдяки успіху серіалу

Ігри серії Fallout

Щоденна кількість гравців в іграх серії Fallout досягла 5 млн осіб завдяки успіху серіалу від Amazon, натхненного мотивами цієї легендарної франшизи.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «NV», в один день ігри серії Fallout привабили 5 мільйонів гравців, причому значна частина з них обрала для гри навіть Fallout 76, яка не є найпопулярнішою частиною серії.

«Дякуємо більше мільйону гравців, які провели день з нами у Fallout 76, а також майже 5 мільйонам гравців у всіх іграх серії Фолаут! »,

– оголосили на офіційній сторінці Fallout в X (Twitter).

Велика кількість гравців повернулася або вперше відкрила для себе всесвіт Fallout після успіху телесеріала від Amazon Prime, який вийшов цього місяця. У серіалі знялися Елла Пурнелл, Кайл Маклаклен та інші актори, які показали життя жителів Сховища 33 в постапокаліптичному світі. Серіал вже продовжено на ІІ сезон.

За даними NV Техно, серіал «Фолаут» отримав позитивні відгуки та наразі має оцінку 8, 6/10 на IMDb. Під впливом популярності серіалу, ігри серії Fallout пережили небувалий наплив гравців. Сюжет в іграх та серіалі розгортаються у майбутньому часі, де Сполучені Штати стали радіоактивною пустелею через ядерну війну.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про чутки про PlayStation 5 Pro продовжують набирати обертів: що можна очікувати від нової консолі Sony.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *