Site icon STUDWay

Селін Діон вийшла заміж за свого менеджера у 19 років: історія відданості та кохання

Селін Діон з чоловіком

Селін Діон з чоловіком. Фото - gordonua.com.

Канадська співачка вийшла заміж за свого колишнього менеджера, коли їй було лише 19 років. Вони почали працювати разом в 1980 році, коли Селін надіслала демозапис пісні Анжелілу, який став її менеджером. Їх стосунки переросли у роман після семи років спільної роботи, але вони тримали це в таємниці.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», у 1993 році пара оголосила про заручини, а 17 грудня 1994 року вони одружилися у соборі Монреальської Богоматері. Для забезпечення ще одного рівня відданості одне одному, вони підтвердили свої весільні клятви в Лас-Вегасі в 2000 році. У їхньому шлюбі народилися троє синів: Рене-Шарль у 2001 році та близнюки Нельсон та Едді у 2010 році. У шлюбі сім’я пережила багато складних моментів, зокрема, боротьбу Рене з раком горла. Після тривалого лікування Рене Анжеліл помер у 2016 році.

Селін Діон відчула велике полегшення, побачивши, що її коханий припинив страждати. Вона поділилася, що весь їхній шлюб вона була вірна лише йому. Селін також згадала про допомогу Рене на початку її кар’єри, коли вона була ще молодою співачкою. Ця історія кохання і відданості, а також болю та втрати, що їх пережила сім’я, залишається вражаючою для багатьох шанувальників Селін Діон.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Селін Діон змушена була відкласти концерти через серйозне захворювання.

Exit mobile version