Site icon STUDWay

Селін Діон змушена відкласти концерти через серйозне захворювання: що вона розповіла про свою боротьбу

Селін Діон

Селін Діон. Фото - informator.ua.

Селін Діон, яка змушена була скасувати значну кількість концертів через серйозне захворювання, поділилася своїми почуттями. Про це вона написала в Instagram.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», Діон опублікувала знімок з дітьми і вказала, що наразі хвороба не дозволяє їй повернутися на сцену, але вона вірить у свою перемогу над нею. Селін описала важку боротьбу з захворюванням так:

«Багато з вас, мабуть, знають, що восени 2022 року у мене був діагностований синдром м’язової скутості – складне захворювання центральної нервової системи, яке викликає спазми м’язів. Боротьба з цим аутоімунним захворюванням для мене є одним з найскладніших випробувань, але я, як і раніше, наповнена рішучістю якось повернутися на сцену і жити настільки нормальним життям, наскільки це можливо».

Вона подякувала своїм дітям і прихильникам за їхню турботу і любов, а також висловила підтримку всім, хто зіткнувся з подібним діагнозом.

«Я хочу, щоб ви знали – ви зможете подолати це. Ми зможемо подолати це»,

– підкреслила Діон.

Слід зазначити, що Селін Діон діагностували невиліковне захворювання – синдром м’язової скутості. Стан канадської співачки, якій вже виповнилося 55 років, продовжує погіршуватися – вона втратила контроль над м’язами обличчя. Діон вперше розкрила свій діагноз у грудні 2022 року в Instagram, а незабаром після цього скасувала світове турне, заплановане на кінець 2023 року. Зараз вона отримує лікування в Денвері і ретельно дотримується рекомендацій лікарів, маючи на меті повернутися на сцену.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про ексклюзивні моменти Grammy Awards 2024: рекорд Тейлор Свіфт та несподівана поява Селін Діон.

Exit mobile version