Розкішний захід Каньє Веста: 50 тисяч доларів на вино, ікру та стейки

Каньє Вест з дружиною

Скандальний репер організував у Парижі розкішну вечірку. Він запросив 30 персон, щоб відсвяткувати та витратив на цю подію 50 тис. дол.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», Каньє та його дружина наразі знаходяться у Парижі для відвідування Тижня моди. Вест захотів влаштувати шикарну вечірку та запросив 30 гостей до приватної квартири. Як повідомляють ЗМІ, серед присутніх були приятелі та колеги.

«Каньє полюбляє бути господарем. Він витрачає немалі суми на напої та їжу. Він з тих, кого люблять. Він не рахується з коштами, якщо запрошені задоволені»,

– діляться інсайдери.

Вест дійсно не шкодував грошей, особливо на елітні алкогольні напої. Повідомляється, що понад 40 тис. дол. музикант витратив на вино. Були придбані 5 пляшок Піно Нуар по 3 950 дол., 10 пляшок Бордо по 1 тис. дол. та шампанське Dom Perignon вартістю 7 440 дол. Також, було зроблено чимале замовлення їжі, яке включало 12 порцій ікри по 320 дол. за 30 г, лосося на суму 3, 1 тис. доларів та французькі стейки за 1340 дол. За словами організатора захода, репер завжди вимагає найкращих продуктів. Інсайдер повідомляє, що він не боїться витрачати величезні суми на їжу. Відомо, що якось він виплатив італійському шеф-кухарю Массімо Боттура 150 тис. дол. за організацію вечірки в Італії.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Каньє Веста було звинувачено у сексуальних домаганнях.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *