Рейтинг найщасливіших країн 2024 року: Україна опустилася на 13 сходинок, а Фінляндія тримає лідерство

Рейтинг країн

Згідно з цьогорічним звітом World Happiness Report, Фінляндія вже вп’яте поспіль визнається самою щасливою країною світу, підтверджуючи високий рівень щастя у скандинавських країнах. Тісний зв’язок з природою та збалансований підхід до роботи та особистого життя сприяють їхньому лідерству.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «ТСН», у той час, коли Фінляндія продовжує очолювати рейтинг щастя, Україна зазнала падіння на 13 позицій, опинившись на 105 місці. Звіт також виявив, що США і Німеччина втратили свої позиції у першій двадцятці найщасливіших країн. Тим часом країни, які показали значний зріст рівня щастя, включають Сербію, Болгарію і Латвію. При цьому Афганістан залишається на останньому місці у рейтингу щастя.

Звіт World Happiness Report базується на опитуваннях в понад 140 країнах світу за останнє триріччя. Фактори, які враховуються при оцінці щастя, включають ВВП на душу населення, соц. підтримку, тривалість життя, свободу, рівень корупції та щедрість. Оприлюднення звіту збіглося з Міжнародним днем щастя, що відзначається 20 березня. Відповідно до останніх даних, Фінляндія залишається найщасливішою країною, після якої слідують Данія, Ісландія, Швеція та інші скандинавські країни.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про Топ-5 природних альтернатив солодкому: збережіть фігуру та здоров’я.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *