Вімблдон: білий колір – це не просто одяг, а традиція

Білий дрес-код Вімблдона

Вімблдон, один з найпрестижніших тенісних турнірів світу, відомий не лише зірковими гравцями та захопливим змаганнями, але й суворим дрес-кодом. На відміну від інших турнірів Великого шлему, де правила щодо одягу більш гнучкі, Вімблдон вимагає від гравців виступати виключно в білому.

За даними STUDway із посиланням на «Мета», ця традиція сягає корінням 19 століття, коли теніс вважався елітною грою для аристократів. У ті часи білий одяг був ознакою високого статусу та витонченості. Окрім того, білий колір менш помітно підкреслює піт, який рясно виділяється під час гри. З часом правила дрес-коду дещо пом’якшилися. Жінкам, наприклад, дозволено одягати спідню білизну темного кольору, якщо вона не виступає за межі білої спідниці. Проте, загалом, білий колір залишається домінуючим. Попри багатовікову традицію, дрес-код Вімблдону не позбавлений критики. Деякі гравці та вболівальники вважають його занадто суворим та обмежувальним, адже уніформа може бути способом самовираження. Відомий тенісист Андре Агассі навіть бойкотував турнір з 1988 по 1991 рік через те, що не міг виступати у своїй яскравій уніформі.

Сьогодні питання дрес-коду Вімблдону залишається предметом дискусій. З одного боку, білий колір став невіддільною частиною ідентичності турніру та його атмосфери. З іншого боку, деякі вважають, що правила слід оновити, щоб зробити їх більш інклюзивними та сучасними. Чи збережеться білий дрес-код Вімблдону назавжди? Це питання, на яке лише час дасть відповідь. Проте, незалежно від результату, дрес-код залишається однією з найвідоміших рис цього легендарного турніру.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як обрати спортзал: на що слід звернути увагу при виборі.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *