Особисте життя зірок «Бріджертонів»: реальні стосунки та приховані подробиці

Серіал «Бріджертони»

Шанувальники «Бріджертонів» з нетерпінням чекають на нові сезони романтичної історії про життя лондонської еліти епохи Регентства. Актори серіалу одразу завоювали серця глядачів, а їхні емоційні та щирі стосунки на екрані змусили багатьох повірити у справжність цих романів.

За даними STUDway із посиланням на «УНІАН», однак акторів об’єднує лише спільна робота над проєктом. Багато з тих, хто на екрані грав героїв з нетрадиційною орієнтацією, насправді мають такі ж уподобання в реальному житті.

Реге-Жан Пейдж (герцог Гастінгс)

Після виходу 1-го сезону «Бріджертонів» актор став справжньою зіркою. Його персонаж, герцог Гастінгс, здобув симпатії мільйонів глядачів. В особистому житті він намагається дотримуватися приватності, але відомо, що він в стосунках з Емілі Браун – письменницею та футболісткою.

Фібі Дайневор (Дафна Бріджертон)

Фібі походить з акторської родини, адже її мама – Саллі Дайневор, відома за серіалом «Вулиця коронації». Раніше Фібі мала стосунки з американським коміком Пітом Девідсоном, проте зараз вона вільна та зосереджена на кар’єрі.

Джонатан Бейлі (Ентоні Бріджертон)

Бейлі відкрито заявляє про свою гомосексуальність. Він – активний прихильник ЛГБТ-спільноти та використовує свою популярність для боротьби за рівні права. Особисте життя Джонатана приховане від публіки, він більше зосереджений на роботі.

Нікола Коглан (Пенелопа Фезерінгтон)

Нікола активно використовує соцмережі для підтримки різних соціальних ініціатив. Коглан є прихильницею ЛГБТ-спільноти та бодіпозитиву, пропагуючи прийняття себе та своїх особливостей. Щодо особистого, то Нікола також не ділиться подробицями, надаючи перевагу кар’єрі та громадській діяльності.

Люк Ньютон (Колін Бріджертон)

В реальному житті Люк перебуває у стосунках з Джейд Луїз Девіс – зіркою реаліті-шоу. Закохані регулярно постять спільні фото в соцмережах, демонструючи щасливу та міцну сім’ю.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як серіал «Бріджертони» змінив економіку Великобританії.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *