«Бріджертони» захопили світ: як серіал змінив економіку Великобританії

Серіал «Бріджертони»

Світ «Бріджертонів», створений Шондою Раймсом та представлений на Netflix, не лише захопив уяву глядачів по всьому світу, але й став каталізатором економічного зростання у Великобританії, згенерувавши понад 250 млн фунтів стерлінгів з моменту запуску в грудні 2020.

За даними STUDway із посиланням на «Мета», цей винятковий успіх стимулював Раймс відкрити ринки для торгівлі на Лондонській фондовій біржі, що символізує визнання значного впливу «Бріджертонів» на британську економіку та підтримку майже 5000 місцевих підприємств.

«Світ «Бріджертонів» займає особливе місце в культурному житті, резонуючи як серед молоді, так і старших поколінь, започатковуючи нові тенденції та впливаючи на різні аспекти життя – від вибору імен для дітей до організації весіль. Шоу справило значний вплив на економіку Великобританії, збагативши її на чверть мільярда фунтів стерлінгів за останні 5 років, підтримуючи тисячі робочих місць та компаній. Це показує, що мистецтво та культура можуть зробити величезний економічний внесок у розвиток місцевих громад. Я неймовірно пишаюся цим досягненням»,

– зазначила Раймс у своїй заяві.

Популярність «Бріджертонів» також сприяла зростанню туристичного потоку у містах, де відбувалися зйомки серіалу, таких як Бат і Бристоль. Крім того, імена персонажів серіалу, такі як Дафна, Елоїза та Колін, стають все популярнішими серед новонароджених.

«Офіційна структура Лондонської фондової біржі була створена на початку 1800-х років – у той самий період, у якому розгортається дія «Бріджертонів». Сьогодні біржа продовжує допомагати компаніям залучати капітал, необхідний для зростання та процвітання. Наші кіно- та креативні індустрії приносять величезну користь економіці Великобританії, створюючи робочі місця, стимулюючи інновації та зміцнюючи спільноти. Ми раді відзначити значний економічний та культурний вплив їхньої роботи»,

– додала Джулія Гоггетт, генеральний директор Лондонської фондової біржі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що епізодична роль у серіалі «Емілі в Парижі» виставлена на аукціоні за 250 тис. євро.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *