Site icon STUDWay

Нові факти та неймовірні звички: що ви не знали про відомого футболіста до перегляду серіалу «Бекхем»

Девід Бекхем. Фото - vctr.media.

Документальний 4-серійний серіал «Бекхем» став однією з найгучніших прем’єр року. Громадська організація JuniorS поділилася своїми враженнями та розкрила несподівані факти, що стосуються видатного футболіста.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Мета», один із неочікуваних фактів, який розкривається у серіалі, – це різноманіття хобі у Девіда. Футбольна зірка доводить, що ідея про те, що спортсмени витрачають весь свій вільний час тільки на тренування та виступи, є міфом. Для багатьох стало несподіванкою, что він має власну пасіку та займається бджолярством.

В серіалі розповідається про особливий коктейль, який порадили Бекхему тренери для покращення витривалості та розвитку силових якостей – це суміш яєць та пива «Гіннес». Але портсмен вирішив відмовитися від сумнівних дієт та порад, акцентуючи на тому, що необхідно обирати здорові та ефективні методи покращення фізичної форми. Несподіваною для фанів виявилася і любов Бекхема до порядку та чистоти.

Серіал також розглядає епізод з життя футболіста, пов’язаний з періодом після вигнання з поля під час ЧС-1998. Бекхем стикався зі справжньою лавиною хейту та ненависті з боку глядачів та громадськості. Це негативне ставлення навіть спричинило у нього депресію. Однак він не втратив бойового духу та відповів на критику новими перемогами та здобутками, відновивши свою репутацію та завоювавши любов фанів. Серіал «Бекхем» відкриває перед глядачем не лише спортивні аспекти життя видатного футболіста, але й його особистість, цікаві хобі та викликами, з якими він зіткнувся у житті.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про феномен паделю: що це таке і чому цей вид спорту стрімко набирає популярності в VIP-колах.

Exit mobile version