Геймери, тримайтеся: грандіозні релізи 2024 для PlayStation та інших платформ

Helldivers II

Попередній рік був одним з найвдаліших на релізи та тепер геймери очікують чогось схожого або навіть кращого в цьому році. Далі ми розкажемо вам про найочікуваніші ігри 2024, які вийдуть на PlayStation (бо з цією консоллю ми проводимо найбільше ігрового часу) та інших платформах.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «gg», до трійки найбільш очікуваних ігор увійшли:

The Last of Us Part II Remastered

Гра, яку варто очікувати з нетерпінням. Ремастер оригіналу The Last of Us Part II пропонує новий roguelike режим No Return, вирізані рівні, покращену графіку та оновлення за $10 для власників PS4 версії. Гравець знову опиняється в історії помсти, втрати, війни та прощення. Roguelike режим додає нових персонажів та динамічні баталії, що заохочує повертатися за новими враженнями. Нововведення також включають 3 вирізані рівні, що додають глибину сюжету та розкривають інсайти від розробників. Покращена графіка, роздільна здатність текстур та рівень деталізації створюють найбільш імерсивний досвід.

Tekken 8

Після 7 років Bandai Namco випускає Tekken 8, змінюючи технологічність гри. Загалом гравців чекає 32 бійці, включаючи легендарних та повертаючихся. Новий режим Arcade Quest дозволяє створити власний аватар для перемагання в аркадних битвах. Зроблено покращення в системі Heat, що додає новий рівень стратегії в грі. Візуальна сторона значно поліпшена, з винятковою деталізацією персонажів та руйнуванням об’єктів на арені. Зберігаються ключові вміння та комбо, зробивши Tekken 8 захопливим файтингом.

Helldivers II

Cooperative shooter Helldivers II від Arrowhead Game обіцяє захопливий геймплей. У ролі Пекельних Десантників, гравцям належить відстоювати планету від інопланетних загарбників. Гра пропонує широкий арсенал та можливість скидати бомби на ворогів, створюючи ефектне руйнування. Окрім цього, гравці повинні співпрацювати та розробляти стратегії для подолання завдань. У цьому шутері також є Arcade Quest, де можна створити власного аватара та викликати укладальників мін. І не забувайте відрізняти свого напарника від інопланетної істоти, щоб уникнути непорозумінь у бою.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *