Неймовірні деталі зйомок «Фуріози»: як створювали поселення Бензоград і Патронівськ

«Фуріоза: Шалений Макс. Сага»

На минулому тижні відбулась прем’єра екшену «Фуріоза: Шалений Макс. Сага» від режисера Джорджа Міллера. Стрічка була вперше показана на 77-му Каннському кінофестивалі 15 травня, а 23-24 травня вона вийшла у широкий прокат по всьому світу.

За даними STUDway із посиланням на «УНІАН», за результатами демонстрації у кінотеатрах у перший вікенд стрічка отримала позитивні відгуки і зібрала майже $60 млн при бюджеті в $170 млн. Глядачі, які вже побачили фільм, зацікавилися, де знімаальна команда знайшла піщані простори, по яких герої мчали на бензовозах та байках. Щоб задовільнити цікавість публіки, журналісти видання Cond Nast Traveler поспілкувалися з постановником Коліном Гібсоном, який працював над «Фуріозою». Виявилося, що зйомки відбувались в Австралії, де було побудоване поселення Бензоград, Патронівськ та Зелене місце, звідки походить героїня кіноісторії.

«Недивлячись на те, що я хотів повернутися до Намібії та поїздити по реальній пустелі, продюсери заявили, що ми працюємо в Австралії. Більшість фільму була відзнята на рівнинній місцевості неподалеку від Нового Південного Уельсу. У Брокен-Хіллі та Сільвертона ми знімали відкриті червоні простори та створили власні прірви», – поділився Гібсон. Зелене місце відтворили в Сіднеї, використовуючи справжній піщаний каньйон, а за допомогою комп’ютерної графіки додали зелень.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про трагедію на знімальному майданчику: зброярку засудили за вбивство операторки на зйомках фільму «Іржа».

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *