Науковці знайшли ідеальний вік для шлюбу – і він вас здивує

Ідеальний вік для одруження

Численні науковці досліджують оптимальний вік для вступу в шлюб, щоб забезпечити довге і щасливе життя з партнером. Існують різні погляди на те, який вік є ідеальним для одруження.

Як повідомляє STUDway із посиланням на «uaportal», у книзі «Алгоритми для життя: Комп’ютерна наука про людські рішення» дослідники Том Гріфітс і Брайан Крістіан намагаються визначити оптимальний вік для шлюбу за допомогою математичних принципів. Вони стверджують, що 26 років – це ідеальний вік для пошуку життєвого партнера, ґрунтуючи свою теорію на правилі 37%. Це правило базується на алгоритмі, який радить завершити пошук після перегляду 37% потенційних кандидатів.

Автори вважають, що після аналізу 37% можливостей у вас буде достатньо інформації для прийняття рішення, а подальший пошук може стати зайвим. Зазвичай пошук партнера відбувається у віці від 18 до 40 років. Відповідно до правила 37%, до 26 років ви вже повинні були оцінити достатню кількість варіантів, що робить цей вік оптимальним для створення сім’ї. Однак, математичне правило 37% не є бездоганним. Воно не враховує можливі зміни у перевагах, які можуть відбутися між 18 і 40 роками.

Соціолог Ніколас Г. Вулфінгер вважає, що найкращий вік для вступу в шлюб, щоб зменшити ризик розлучення – це 28-32 роки. Це не зовсім узгоджується з іншими дослідженнями, адже 28 років ближче до правила 45%. Вулфінгер виявив, що ризик розлучення зростає на 5% з кожним роком після 32 років.

Психотерапевт Лорі Готліб визначила оптимальний вік для шлюбу як 25-30 років. За її словами, ті, хто одружується у 25 років, мають на 50% менший ризик розлучення порівняно з тими, хто робить це у 20 років. Готліб вважає, що ранні шлюби страждають через брак життєвого досвіду та навичок. У 25 років люди краще розуміють свої бажання і можуть розвиватися разом як пара. Вона також зазначає, що до 32 років кожен рік шлюбу зменшує ймовірність розлучення на 11%, тоді як після цього віку ризик знову зростає на 5% щорічно.

З віком люди стають менш гнучкими і більше схильні до ускладнень у стосунках. Їхні очікування змінюються, а негативний досвід минулих стосунків може ускладнювати побудову нових відносин. Готліб також підкреслює, що багато людей мають нереалістичні очікування від партнерів і швидко переходять від одного партнера до іншого, не намагаючись дійсно пізнати людину на першому побаченні.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про 5 незвичайних типів стосунків, про які ви могли не знати.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *