Найдорожчий автомобіль світу: Rolls-Royce Droptail Arcadia – перламутровий шедевр за $30 млн

Rolls-Royce Arcadia Droptail

Новий Rolls-Royce Droptail вражає своїм унікальним перламутровим відтінком, а його внутрішній простір оформлений розкішною шкірою та трояндовим деревом. Цей розкішний кабріолет оснащений потужним 600-сильним V12 двигуном.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», презентували ще одну модель з родини Rolls-Royce Droptail, яка стала новим зірковим автомобілем. Цей розкішний кабріолет оцінений приблизно у 30 млн. дол., що робить його найбільш дорогим автомобілем у світі. Детальні характеристики доступні на сайті Rolls-Royce. Загалом планується випустити лише 4 кабріолети Rolls-Royce Droptail, кожен з яких буде відрізнятися унікальним дизайном. Представлений автомобіль – третій у лінійці і отримав ім’я Arcadia Droptail.

Rolls-Royce Arcadia Droptail
Rolls-Royce Arcadia Droptail. Фото – focus.ua.

Новий Rolls-Royce Droptail – це елегантний кабріолет завдовжки 5,3 м з великим капотом. Він відрізняється фірмовою решіткою радіатора, поєднаною з тонкими світлодіодними фарами. Його 22-дюймові диски блищать як дзеркало. Замовник цього автомобіля запросив дизайн, який віддзеркалює традиційну архітектуру Південно-Східної Азії. Кузов автомобіля покритий білим перламутровим лаком, в який додані мікроскопічні частки скла та алюмінію.

Rolls-Royce Arcadia Droptail
Rolls-Royce Arcadia Droptail. Фото – focus.ua.

Салон Rolls-Royce Arcadia Droptail прикрашений розкішною шкірою та трояндовим деревом. На його внутрішню обробку та кришку багажника пішло 233 шматочки цього дерева, а робота зайняла 8000 годин. Крім того, Rolls-Royce Arcadia Droptail отримав ексклюзивний дизайн приладів та дорогоцінний годинник, виготовлений протягом 5 місяців. Як і всі моделі Rolls-Royce Droptail, Arcadia оснащений 6,75-літровим V12 твін-турбо з 600 кінськими силами та 840 Нм крутного моменту. В парі з двигуном працює 8-ступінчаста автоматична трансмісія.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *