Молодша сестра Вікторії Бекхем: від невдалого бізнесу до самостійного виховання чотирьох дітей

Вікторія Бекхем з молодшою сестрою

Молодша сестра Вікторії Бекхем привітала свою відому родичку із 50-річчям. Луїза Адамс воліє не перебувати у центрі уваги, на відміну від екс-вокалістки гурту Spice Girls.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «HELLO», Луїза опублікувала фото разом з Вікторією на своїй сторінці в Instagram, показуючи сестринський зв’язок між ними. На знімку сестри виглядали щасливими в оточенні близьких і рідних, а їхня схожість не залишилася непоміченою. Луїза молодша за Вікторію на майже два роки. Їхні життєві шляхи дуже різняться: Луїза далека від шоу-бізнесу та далека від публічності.

У 2010-х роках Луїза спробувала відкрити власний магазин одягу, але бізнес не виявився успішним. Її особисте життя також зазнало випробувань: у 2002 р. вона вийшла заміж за керівника компанії, що виробляє мобільні телефони, але шлюб завершився розлученням через 5 років. Згодом вона почала зустрічатися з менеджером з комунікацій Дарреном Флудом, проте їхній зв’язок закінчився у 2014. Луїза виховує 4-х дітей самостійно. У 2021 папараці зафіксували її на новому місці роботи – вона працювала паркувальницею в COVID-центрі в Ессексі, отримуючи $13 на годину (515 грн). Де вона працює зараз – невідомо.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Вікторія Бекхем після травми ноги вразила всіх на Паризькому тижні моди.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *