Лондон знову визнали найповільнішим містом у світі

Затори у Лондоні

Протягом останніх 2-х років обмеження швидкості та загальна складність трафіку у Лондоні стали причиною того, що експерти називають англійську столицю найповільнішим містом у світі. Навіть по вулицях таких районів, як Грінвіч, Кенсінгтон і Челсі, рухатися можна лише зі швидкістю, яка складає всього 20 км/год.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Express», згідно з даними компанії TomTom, яка спеціалізується на технологіях визначення місцеперебування, у 2023 водіям потрібно було в середньому 37 хв. і 20 сек. для подолання відстані 6,2 миль. Експерти провели аналіз швидкості руху на дорогах у 387 містах у 55 країнах і результати виявили, що швидкість руху у Лондоні зменшилася за рік. Навіть у порівнянні з 2022 роком, коли автомобілі долали цю відстань на хвилину швидше, столиця залишалася на останньому місці у рейтингу. За Лондоном у рейтингу слідував Дублін, де подорож на 6,2 милі займала 29 хвилин і 30 секунд.

Третє місце зайняв Торонто (29 хв.), після нього – Мілан (28 хв. 50 сек.) і Ліма, у Перу (28 хв. і 30 сек.). У TomTom зазначили, що затори під час годин пік призводять до того, що лондонці в середньому витрачають на 187 додаткових фунтів стерлінгів на пальне щорічно.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що ціни на багаж можуть бути нижчими, ніж ви думаєте.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *