Квентін Тарантіно відмовився ділитися своїми мільйонами з матір’ю: деталі конфлікту

Квентін Тарантіно

Квентін Тарантіно – відомий режисер зі значними статками, оголосив про припинення спілкування зі своєю матір’ю – Конні Заступіл. Причиною цього чоловік вказує труднощі у дитинстві та жорстока критика з боку матері, яка не підтримувала його мрії.

За даними STUDway із посиланням на «Мета», ще з юних років Тарантіно обіцяв собі, що не буде ділитися з матір’ю жодною копійкою своїх заробітків. Цю обіцянку він дотримується й досі, не дивлячись на свої дивовижні успіхи.

«Коли вона з іронією насміхалася над моїми мріями стати письменником, я вирішив, що ніколи не поділюсь з нею своїм успіхом»,

– коментує режисер.

Наразі статки Тарантіно оцінюються у 120 мільйонів доларів, проте він не поспішає ділитися ними із матір’ю. Лише одного разу він допоміг їй з податковими проблемами, але й то не надав їй нічого розкішного. Конні Заступіл, зі свого боку, заявляє, що любить сина та пишається його досягненнями. Однак вона відмовляється коментувати ситуацію стосовно фінансової теми між нею та сином.

Історія Квентіна Тарантіно є нагадуванням про те, що родинні відносини не завжди є легкими. Іноді гострі слова та вчинки можуть назавжди залишити глибокий слід у душі людини, впливаючи на її життя та рішення в майбутньому.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про щорічну традицію Тома Круза: подарунок, який Дакота Феннінг отримує від актора вже 19 років.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *