Йога на стільці: доступний тренд для покращення вашого життя

Йога на стулі

Йога на стільці, яка також відома як адаптивна йога, стрімко набирає популярності, стаючи справжнім трендом у світі спорту. Проте, цей вид фітнесу не є чимось новим: його винайшла у 1982 році Лакшмі Фолькер-Биндер, сертифікована інструкторка з йоги та членкиня Міжнародної асоціації йога-терапевтів.

Як повідомляє STUDway із посиланням на «lux.fm», чим же так корисна йога на стільці?

– Доступність: цей вид спорту не має обмежень за віком чи рівнем підготовки. Він чудово підходить для тих, хто хоче поступово повернутися до фізичної активності, проходить реабілітацію після травм або просто прагне підтримувати себе у формі.

– Переваги для здоров’я: йога на стільці допомагає подолати хронічну втому, покращити сон та якість життя людей з малорухомим способом життя.

– Безпечність: завдяки використанню стільця, ця практика мінімізує ризик травм, роблячи її доступною для людей з обмеженими можливостями.

Чи є недоліки?

Йога на стільці може стати чудовим доповненням до ваших активностей, подарувавши вам покращене самопочуття та заряд енергії. Експерти стверджують, що йога на стільці має певні обмеження, пов’язані з її інтенсивністю. Вона чудово підходить для покращення гнучкості, сили та загального самопочуття, проте не замінить високоінтенсивні тренування.

Нагадаэмо, ми раніше розповідали, як проводять вихідні успішні люди: 6 головних секретів.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *