Хлоя Кардашьян розповіла про свої щоденні ритуали, які допомагають їй залишатися в формі

Хлоя Кардашьян

Іноді для початку позитивних змін нам достатньо лише одного позитивного прикладу. Одним з таких прикладів є Хлоя Кардашьян, яка змогла схуднути майже на 18 кг, відмовившись від молочних продуктів та дотримуючись здорового харчування.

За даними STUDway із посиланням на «OBOZ.UA», її підходи до схуднення є простими та здійсненними для кожної людини, яка прагне покращити своє здоров’я.

1. Компанія для тренувань

На своєму Snapchat Хлоя регулярно демонструє свої інтенсивні тренування. Вона не лише користується послугами персонального тренера, але й займається разом із друзями та сестрами, що свідчить про ефективність групових занять.

2. Ситні сніданки

Хлоя вважає, що зміна раціону має відбуватись поступово, разом зі змінами у способі життя. Снідає вона зазвичай яйцями, які є джерелом холіну та білка, а також вівсянкою, що забезпечує відчуття ситості тривалий час.

3. Час для чашки чаю

Чай є джерелом антиоксидантів, що зміцнюють здоров’я і сприяють спаленню жиру. Тому в Хлої завжди в наявності запас смачного чаю про всяк випадок.

4. Салат на обід

Салати забезпечують організм важливими вітамінами, мінералами та клітковиною, сприяючи здоровому травленню та сприяючи схудненню. Тому Хлоя та її сестри віддають перевагу свіжим салатам, а не класичним сендвічам.

5. Білок

Протеїн важливий під час схуднення. Він допомагає нарощувати м’язи, підтримувати їх стан і насичувати. Хлоя отримує білок з протеїнових коктейлів, а також споживає курку з солодкою картоплею та рисом, замість макаронів та хлібу у якості вуглеводів.

6. Розумне обмеження

За словами Хлої, вона дозволяє собі «жменьку M&M’s або шматочок піци», а також 1-2 келихи вихідного дня. Однак вона зазначає, що важливо вживати все в розумних межах.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про нові спортивні тренди 2024 року: що обов’язково слід спробувати.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *