Нові спортивні тренди 2024 року: що обов’язково слід спробувати

Спортивні тренди 2024

Мода існує не лише в одязі, манікюрі, макіяжі, оформленні інтер’єру, але й у спорті. Спортивні тенденції впливають на стиль тренувань, їх частоту, вибір місця та багато іншого. Далі ми розповімо про головні тренди у спорті, які вам обов’зково захочеться спробувати.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», спробуйте нові спортивні тренди 2024 року і знайдіть той, який підійде саме вам:

1. Віртуальна реальність і гейміфікований фітнес

Якщо вам подобаються сучасні підходи до тренувань і ви цінуєте відчуття занурення, вам сподобається нова тенденція, яка включає віртуальну реальність (VR). Тренування в VR-окулярах додадуть вам мотивації та зацікавленості у спорті, перетворюючи кожне заняття на захоплюючу пригоду.

2. Ходьба під нахилом

Ця тенденція набрала популярності під час всесвітнього локдауну. Тренування 12-3-30, яке повернулося у моду, полягає у встановленні нахилу бігової доріжки на 12 відсотків, швидкості на 3 і тренуванні протягом 30 хв.

3. Степ-аеробіка

Степ-аеробіка знову повертається. Цей вид тренувань став вірусним у TikTok завдяки своїй ефективності та задоволенню. Якщо вам подобаються танцювальні тренування, обов’язково включи степ-аеробіку у ваш щотижневий графік.

4. Тренування на батуті

Це дуже цікава тенденція, яка набирає популярності. Спробуйте хоча б одне заняття, де в кожного є власний мінібатут. Це весело, корисно для організму та покращує психоемоційний стан.

5. Пілатес

Старий добрий пілатес знову в трендах. Його великий плюс в тому, що ним можна займатися у будь-якому віці. Вправи пілатесу не складні, але ефективні. Фітнес-тренери відзначають, що якщо раніше він був популярний переважно серед жінок, то тепер все більше чоловіків цікавляться ним.

Нагадаємо, ми раніше давали поради для новачків у спортзалі: як уникнути травм та досягти успіху.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *