Джонні Депп повертається: новий імідж і можливе повернення в Голлівуд

Джонні Депп

Після виснажливого суду з Ембер Герд Джонні Депп взяв два роки перерви від публічного життя. Зараз він готується повернутися: працює над зовнішнім виглядом та фізичною формою. Депп переживав ейфорію після вироку, але довгий судовий процес позначився на ньому. Він майже зник з медійного простору, відростив довге волосся, набрав вагу і займався мистецтвом.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «lux.fm», Депп багато подорожував та встановив зв’язки з королівською родиною. Він також відпочивав на своєму приватному острові вартістю 5 млн дол., допускаючи туди лише близьких людей. За цей час Депп втратив 2-х близьких друзів через зловживання алкоголем та забороненими речовинами. Депп вирішив змінитися та зосередився на новому іміджі. На прем’єрі «Жанна Дю Баррі» він продемонстрував новий стиль, звернувшись до Оділь Гілбер. Він також схуд завдяки правильному харчуванню та ходять чутки, що невдовзі з’явиться в рекламній кампанії Dior для аромату Sauvage.

Зараз актор прагне повернутися до Голлівуду. Крім того, активізувалися чутки про його повернення до ролі капітана Джека Горобця. Продюсер «Піратів Карибського моря» Джеррі Брукгаймер хотів би, щоб Депп повернувся навіть в епізодичній ролі. Раніше Депп відмовлявся від ролей через наклеп Ембер Герд, але час лікує. Депп любить фанів і знає, як вони захоплюються Джеком Горобцем, тож його категоричне «ні» може перетворитися на можливе «так».

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Джонні Деппа в «Піратах Карибського моря» замінить темношкіра актриса.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *