«Це було дуже незручно»: Дженніфер Еністон про свій найгірший кастинг

Дженніфер Еністон

55-річна Еністон стала однією з героїнь свіжого номера The Hollywood Reporter та поділилася деякими недоліками своєї професії.

За даними STUDway із посиланням на «Фокус», Джен зізналася, що вона не в захваті від прослуховувань. Найбільше їй запам’ятався випадок, коли вона мала цілуватися з незнайомцями.

«Коли ти на прослуховуванні, ти вже перебуваєш у програшному становищі. Якби це було інше середовище, то між вами, можливо, виникла хімія, а не по типу: «Відтворіть хімію. Готові? Уперед!». І я завжди на прослуховуванні виглядала жахливо. Я довго була офіціанткою, перш ніж попала у рекламу Bob’s Big Boy. Тож, якщо ви нервуєте на прослуховуванні, а вам ще й заявляють: «А тепер поцілуймося з цим незнайомцем», це дуже незручно»,

– розповіла кінозірка.

За її словами, було б краще, якби організатори кастингів намагалися зробити так, щоб актори почувалися розслаблено. Наприклад, увімкнули музику. Дженніфер не стала деталізувати, коли саме проходила тести на «хімію». Ймовірніше, це відбувалося до того, як вона потрапила в «Друзі». Дженніфер зазначила, що досі інколи почувається невпевнено на зйомках:

«Я кожного разу, йдучи працювати, навіть коли я розпочинаю наступний сезон «Ранкового шоу», то думаю: «Я не знаю, як це зробити». Наче я зовсім не пам’ятаю, як бути актрисою».

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що пліція з’ясовує, як Меттью Перрі отримав кетамін: розслідування смерті зірки серіалу «Друзі» триває.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *