Чи потрібні котам прогулянки на вулиці: розбираємось у їхніх потребах

Вигул котів

Котам не потрібні такі довгі прогулянки як собакам, але це не значить, що вони не потребують свіжого повітря. Вигул кішок відрізняється від вигулювання собак і також може приносити тварині задоволення. Спеціалісти стверджують, що коти навіть у зрілому віці можуть навчитися виходити на вулицю на повідці, що може зробити їх щасливішими.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «24 канал», котів не потрібно виводити на вулицю гуляти по декілька разів на день, як собак, проте це не означає, що вони взагалі не повинні виходити на вулицю. Призначення прогулянок для кішок полягає в наданні їм розумової та фізичної стимуляції, оскільки одноманітне середовище вдома може спричинити стрес і нудьгу. Але варто пам’ятати, що це не так, як з собаками. Вам не потрібно долати великі відстані, щоб задовольнити кота.

Якщо вирішите вивести кішку на вулицю, необхідно мати шлейку. Пам’ятайте, що кішки можуть легко лякатися і тікати від найменшого шуму. Тому краще гуляти з ними ближче до дому. На початку надягніть шлейку і нагороджуйте її ласощами, щоб кішка звикла до неї. Не забудьте хвалити її після кожного успішного кроку. Існує можливість, що ваша кішка не буде відчувати себе комфортно на вулиці. У цьому випадку є альтернативи, такі як котячі патіо або візочки для кішок, які дозволяють їм насолоджуватися свіжим повітрям без ризику загубитися.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, чому утримання кота чи собаки – це не тільки радість, але й велика відповідальність.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *