Чи можна цілодобово носити волосся на заколках

Конструктивно волосся на заколках є комплектом тресів з кріпленнями у верхній частині, завдяки яким пасма можна самостійно зафіксувати. Нерідко в мережі можна зустріти негативні відгуки, які вказують на те, що заколки пошкоджують власне волосся і роблять його ламким. Розберемо докладніше, як безпечно носити волосся на заколках і чому з ним не варто спати, а тим, хто ще не знає, де купити натуральні якісні треси, рекомендуємо заглянути в інтернет-магазин Zirkova.

Чому не можна спати з волоссям на заколках

Треси з кріпленням на заколках мають конструкцію, яка не розрахована на цілодобове носіння, а особливо сон. Для фіксації використовуються невеликі металеві, рідше пластикові, заколки з тонким силіконовим шаром. Під час сну вони можуть перетискати власне волосся, що надалі загрожує січенням у прикореневій зоні. Даний вид січення називають неповним розшаруванням, надалі воно може опускатися вниз, його складно прибрати стрижкою із збереженням довжини.

Ще одна причина, через яку не рекомендується спати з волоссям на заколках — каркас із прикореневого начісу. Даний метод фіксації при правильному виконанні виключає можливість опускання шпильок з пасмами, проте під час сну ще більше заплутується. Особливо складна ситуація може виникнути, якщо каркас додатково фіксували лаком.

Як правильно спати з волоссям на заколках

Якщо ситуація складається так, що у вас немає можливості зняти волосся на заколках і ви змушені лягати спати з ним, вживіть максимум заходів. По-перше, якщо волосся зібране в зачіску, зніміть заколки та аксесуари, особливо це стосується шпильок, невидимок та декору з кріпленням «зубчики».

По-друге, заплетіть волосся у вільну косу хоча б на 2/3 довжини і зафіксуйте резинкою з атласу, шовку чи оксамиту. Не рекомендується використовувати пластикові кручені та канцелярські резинки, які перетискають волосся і залишають його в такому положенні на 6-8 годин.

Як тільки з’явиться можливість, зніміть волосся на заколках. Зручніше це робити з скроневих та верхніх пасм. Розкрийте заколку і витягніть зубчики з начісу. Зверніть увагу, що заколку не можна тягнути вниз.

Якщо для створення каркаса використовувався лак сильної фіксації, намочіть волосся, рясно нанесіть бальзам або маску, пальцями «розчешіть» волосся. Сухе волосся із залишками засобів для укладки не можна розчісувати.

Вірний навігатор Studway, який об'єднує нашу команду та визначає шлях для створення інноваційного та впливового контенту для наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *