Чому сучасні люди виглядають молодшими своїх батьків

Чому люди зараз виглядають молодшими

Вчені пояснили, чому сучасні люди повільніше старіють та виглядають молодшими у 30 років, ніж їхні батьки у такому ж віці. Вони розкрили, які фактори впливають на людську зовнішність.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Сikavosti», на думку вчених, біологічне старіння сповільнюється. Ще 200 років тому людина у 50 років вважалася старою, але зараз цей вік – розквіт життя. Наразі з кожним наступним поколінням старіння уповільнюється. Експерти вважають це об’єктивним процесом. Така тенденція обумовлена зміною умов життя, що можна пов’язати з впливом багатьох чинників.

Перша та основна з них – це зниження популярності цигарок. У 2010 р. кожен четвертий юнак у віці до 24 років палив, а у 2017 році 70% опитаних зізналися, що ніколи не відчували потягу до куріння та не пробували його. Наступний чинник – відмова жінок від народження дітей у молодому віці. Вагітність сильно впливає на організм і після неї прискорюється старіння. Саме тому сучасні жінки часто мають дуже молодий вигляд навіть у 35 років.

Наступним важливим фактором, завдяки якому сучасні люди виглядають молодшими за батьків у аналогічному віці – це є спрощення життя. Тепер людина витрачає менше часу та сил на ведення домашнього господарства. Також значним чином впливає відмова від шкідливої та фізично виснажливої роботи. Сучасні люди все частіше працюють в офісі та не перевтомлюються.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що в Китаї надважка демографічна криза: чому китайців стає менше з кожним роком.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *