Англійська мова в Україні стає обов’язковою для всіх: дізнайтеся подробиці

Англійська мова стає обов'язковою

Хоча Україна вже на порозі Євросоюзу, залишається мовний бар’єр, який потребує подолання. В порівнянні з іншими європейцями, українці відстають в готовності спілкуватися іноземними мовами, зокрема англійською. Проте ми готові змінити цю ситуацію та інтегрувати англійську у своє повсякденне життя.

За даними STUDway із посиланням на «vikna.tv», 26 червня Зеленський підписав закон, що офіційно закріплює в країні англійську, як одну з мов міжнародного спілкування. Також ним визначається перелік посад для яких володіння англійською є обов’язковим:

– голови місцевих адміністрацій;

– офіцерський склад ВСУ;

– податківці;

– прокурори;

– митники;

– очільники закладів охорони здоров’я;

– керівники та викладачі закладів вищої освіти та наукових установ.

Також англійська може бути обов’язковою для працівників місцевого самоврядування, які відповідають за міжнародне співробітництво. Кандидати на ці посади мають складати тест на рівень володіння англійською. Іспит організовує Міністерство освіти та науки, і він буде безоплатним для українців. Якщо щось пішло не так, можна складати іспит безліч раз, але не частіше, ніж раз на 4 місяці.

Закон передбачає підвищення рівня володіння англійською мовою громадянами України через інтеграцію мови в повсякденне життя та підвищення рівня її вивчення в закладах освіти:

– обов’язкове використання англійської мови в освітньому процесі для дітей в закладах дошкільної освіти;

– обов’язкове вивчення англійської мови у школах, проф. училищах та ВНЗ;

– подання інформації на вокзалах, в аеропортах та портах державною та англійською мовами;

– застосування англійської в культурній сфері, зокрема під час культурно-мистецьких заходів, у музеях та кінотеатрах, де інформаційні матеріали та аудіовізуальна інформація будуть дубльовані англійською.

Також передбачається фінансова підтримка кінотеатрів за трансляцію англомовних стрічок. Це означає, що держава допомагатиме кінотеатрам, які будуть показувати фільми мовою оригіналу.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про 5 правил спілкування з військовими: як підтримати, а не роздратувати.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *