Американці отримали першість у світовому рейтингу забруднення

Америка головний забруднювач

Згідно зі звітом Національної академії США, у 2016 р. Америка стала місцем виробництва 42 млн тонн пластикових відходів, що робить їх найбільшим джерелом такого сміття. Близько 1 млн тонн з них опинилися в океані. Це відноситься до американської частки у світовому обсязі пластикових відходів, яка складає 42 млн тонн, що удвічі перевищує частку Китаю та Європейського Союзу взятих разом.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Сikavosti», в середньому кожен американець виробляє 130 кг пластикових відходів на рік, що ставить США на перше місце в рейтингу, за ним слідує Велика Британія з 98 кг та Південна Корея з 87 кг на людину на рік. По всьому світу щорічно скидають щонайменше 8,8 млн тонн пластикових відходів в океан, що еквівалентно скиданню сміттєвоза в океан кожну хвилину.

Якщо нинішні тенденції забруднення пластиком продовжуватимуться, то до 2030 року світ викине в океани 53 млн тонн пластику щорічно, що приблизно рівно половині ваги риби, яку виловлюють у морі. Експерти вважають, що одним зі способів зменшення пластикового забруднення є зменшення виробництва пластику, оскільки переробка не зможе впоратися з більшістю пластикових відходів, що виробляються.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про велику тихоокеанську сміттєву пляму: масштаби жахливої катастрофи, про яку мало хто знає.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *