ЗНО-2019 і ДПА: деталі проведення

becca-tapert-391599-unsplash

Міністерство освіти і науки видало наказ щодо деяких питань проведення тестування у наступному році. Розповідаємо деталі вступної кампанії: коли відбудеться ЗНО і ДПА-2019, дати початку реєстрації та які предмети можна складати.

Дати проведення

 • Основна сесія: з 21 травня до 13 червня.
 • Додаткова сесія: дати проведення будуть оприлюднені пізніше. До неї допускаються ті, хто не мав змоги скласти іспити під час основної сесії.
 • Реклама

  Період реєстрації

  У 2019 році реєстрація на ЗНО розпочнеться 5 лютого і триватиме до 25 березня. Керівники навчальних закладів зможуть зареєструвати учнів для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року. Змінювати свої дані можна тільки до 25 березня 2019 року, додаткового періоду для перереєстрації не буде.

  Запрошення-перепустки учасники ЗНО зможуть завантажити до 30 квітня зі своїх інформаційних сторінок. У них буде вказано час і місце проведення тестувань.

  Перелік дисциплін

  Абітурієнти можуть скласти максимум 4 предмети з 11 запропонованих: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія та англійська, іспанська, німецька і французька мови.

  Для випускників шкіл обов’язковими є тести з української мови і літератури, математики або історії України на вибір та один із перелічених вище предметів. Результати з цих трьох дисциплін зараховуватимуться як оцінки за державні іспити.

  Студенти коледжів та училищ складатимуть ДПА у вигляді ЗНО з двох предметів: української мови і літератури та математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір.

  zn

  Дати проведення

  Основна сесія розпочнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов – 27 травня, з англійської мови – 28 травня, з фізики – 30 травня, з історії України – 4 червня, з біології – 6 червня, з географії – 11 червня.

  Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх предметів розмістять на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Бали з математики, української мови і літератури та фізики оголосять до 14 червня, з іноземних мов та біології – до 20 червня, з історії України, географії, хімії – до 25 червня.

  Додаткова сесія

  Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме з 3-го до 20-го травня 2019 року. Графік проведення додаткової сесії буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року, а результати тестування учасники отримають до 18 липня.

  vst

  Вступ до вишів у 2019

  Абітурієнти зможуть зареєструватися в електронних кабінетах з 1 липня. Прийом документів триватиме з 10 липня до 16 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів. Ті, хто вступатиме лише за результатами ЗНО зможуть подати заяви до 22 липня.

  Творчі конкурси проводяться в кілька сесій з 1 по 10 липня включно. Для спеціальності «Музичне мистецтво» – до 12 липня.

  Вступні іспити будуть проводитись з 17 до 22 липня, співбесіди – з 17 до 19 липня включно.

  Зарахування до вишів

  Формування рейтингових списків вступників за кошти бюджету здійснюються не пізніше 18:00 години 26 липня. Абітурієнти, які отримають рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування до 18:00 години 31 липня.

  Зарахування вступників за кошти державного бюджету буде проводено не пізніше 1 серпня, а за рахунок державних кредитів, коштів фізичних або юридичних осіб – не пізніше 30 вересня.

  Переведення на вакантні місця державного замовлення можливе не пізніше 9 серпня.

  Надання рекомендацій до зарахування вступників, які навчатимуться на контрактній основі здійснюватиметься не раніше 1 серпня.

  Пробне ЗНО

  Реєстрація для участі триватиме з 8 до 31 січня 2019 року.

  Пробне тестування відбудеться:

 • 16 березня – з української мови і літератури,
 • 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов.
 • Для всіх зареєстрованих учасників буде створені інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого розмістять відомості про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом — результати тестування.

  Результати тестування з української мови і літератури оприлюднять 22 березня, з інших предметів – 29.

  *Ми слідкуватимемо за змінами у графіку і намагатимемося оперативно оновлювати інформацію, якщо у графіку чи умовах відбуватимуться зміни.

  Фото: unsplash

  Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

  comments powered by Disqus