Уряд планує зменшити кількість магістрів-бюджетників

Зразок тексту (3) (1)

Міністерство економічного розвитку хоче зменшити кількість бюджетних місць майже на всіх спеціальностях за рівнем «магістр» і перерозподілити бюджетні місця за рівнем «бакалавр».

Для студентів за рівнем підготовки «молодший спеціаліст» планують збільшити кількість державних місць за майже всіма спеціальностями. Водночас для «Журналістики», «Математичної статистики», «ІТ» і «Сфери обслуговування» бюджетних місць стане менше.

Для бакалаврів планують збільшити кількість бюджету для спеціальностей «Освіта/Педагогіка», «Математична статистика», «Механічна інженерія», «Електрична інженерія», «Автоматизація та приладобудування», «Виробництво та технології», «Аграрні науки та продовольство» й «Соціальна робота». Натомість в уряді пропонують скоротити обсяги держмісць для «Права» й «Публічного управління».

На магістратуру зменшать кількість бюджетників за всіма спеціальностями, крім «Воєнних наук», «Цивільної оборони» й «Публічне управління фінансами». Також уряд повністю перестане виплачувати стипендії студентам заочної форми навчання за спеціальністю «Право».

Нагадаємо, розпочалася реєстрація на ЗНО на магістратуру.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus