Здійснилася мрія 82-річного художника: персональна виставка

imgonline-com-ua-Resize-88pFsb2PFN8

27 липня Lay’s та благодійний фонд «Життєлюб» улаштували першу виставку для 82-річного Лук’яна Мацюка. Подію організували в межах проєкту #ділисяусмішкою.

Картини з’явилися в атріумі київського ТРЦ Dream Town. На виставці можна буде побачити понад 11 робіт Лук’яна Мацюка.

«Я не можу не малювати: увесь мій дім завішаний картинами, хоча більшість робіт я дарую родичам і друзям у різних країнах — від Польщі до Австралії, — говорить Лук’ян Мацюк, герой проєкту «Ділися усмішекою». — На одну картину йде близько тижня. Переважно пишу пейзажі: це й озеро Синевир у Карпатах, і осінні етюди, і гора Аюдаг, яку бачив лише на фото. Усе життя я мріяв, щоб мої картини побачили тисячі людей, і досі не можу повірити, що це стало реальністю. Я присвячую свою першу виставку покійній дружині, з якою ми прожили душа в душу понад 60 років. Впевнений, вона була б за мене безмежно щаслива».

«Цим проєктом ми доводимо мільйонам людей, що мріяти не пізно і в 15, і в 40, і навіть у 80. Історія Лук’яна стала натхненням і прикладом для наших дорослих мрійників-життєлюбів. Звісно, ми потурбувались про безпеку експонатів, тому зацифруємо всі картини й надрукуємо їх на величезних панелях», — розповіла Тіна Михайловська, співзасновниця БФ “Життєлюб».

Виставка Лук’яна Мацюка буде доступна до 21 серпня.

Зробити пожертву проєкту #ділисяусмішкою можна на сайті ініціативи.

Раніше ми розповідали Ініціатива «Атом для життєлюбів» допомагає змінити професію у будь-якому віці

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus