Парламент збільшив розмір іменних стипендій ВР України

write

Парламент прийняв Постанову «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих закладів освіти” щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України» (реєстр. № 6117 від 22.02.2017 р.). Таке рішення отримало 239 голосів.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат України, перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Олександр Співаковський.

Наразі встановлені такі розміри іменної стипендії Верховної Ради України:

  • для студентів вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр», — 1800 гривень на місяць;
  • для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», — 2300 гривень на місяць.

«Вважаю, що прийняття цієї Постанови та реалізація її положень дадуть змогу забезпечити найталановитіших студентів гідною стипендією, підвищити її статус та рівень довіри до Верховної Ради України, сприятиме призупиненню відтоку найкращих студентів за кордон», – зазначив Олександр Співаковський.

Крім того, народні депутати України підтримали внесену Олександром Співаковським поправку, згідно якої виплата іменних стипендій у збільшених розмірах буде здійснюватись з 1 січня цього року.

Нагадаємо, раніше харківські студенти надіслали Володимиру Гройсману лист із проханням надати студентам спеціальності 102 «Хімія» академічну стипендію у підвищеному розмірі.

Фото: unsplash.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus