Зарядний пристрій USB-C Power Delivery – блок живлення нового покоління

Зарядний пристрій USB-C Power Delivery

Зарядки для телефонів і планшетів з цього асортимента https://www.aks.ua/catalog/zaryadnye-ustroistva/ оточують нас повсюдно і деколи доводиться витратити деякий час на пошуки необхідного в дану хвилину варіанту. Однак скоро ця проблема буде вирішена завдяки впровадженню абсолютно нової і затребуваної технології.

Power Delivery – це стандарт зарядки, який вже використовується практично кожним сучасним мобільним пристроєм, що з’являється в продажу. І все вказує на те, що найближчими роками це рішення набуде глобальної популяризації. Що таке USB-C Power Delivery?

Це більше, ніж просто швидка зарядка

Великою перевагою зарядних пристроїв Power Delivery є можливість дуже точно регулювати потужність зарядки по відношенню до підключеного пристрою. Діапазон, в якому вони можуть працювати, дуже широкий. Завдяки цьому зарядні пристрої PD здатні зарядити будь-який смартфон, планшет, а також ноутбук або портативну консоль із дотриманням усіх необхідних параметрів. Для підключення портативних пристроїв використовується універсальний стандарт USB Type-C. До речі, така точна адаптація ніколи не була перевагою зарядних пристроїв минулого покоління. Цю технологiю також часто можна побачить в автомобiльних пристроях, доступних тут  https://www.aks.ua/catalog/zaryadnye-ustroistva/vhodnoe-podk/avtomobilnoe-azu.

Як це насправді працює PD?

Адаптери живлення мають кілька рівнів робочої напруги: 5 В, 9 В, 15 В і 20 В. Також особливістю є робота на максимально можливому струмі для конкретно обраного пристрою. Користувачеві нічого не потрібно обирати чи перемикати, оскільки процес заряджання є інтелектуальним, то й вибір потрібного режиму відбувається автоматично. Таким чином, зарядні пристрої Power Delivery можуть заряджати з дотриманням оптимальних параметрів як, наприклад, MacBook, так і Samsung Galaxy S9. Це означає, що незабаром один адаптер живлення дасть нам змогу під’єднувати будь-які мобільні пристрої, які є у нас у використанні, не турбуючись про сумісність штекера та параметри БЖ.

Деякі гаджети вже підтримують цю технологію. Таким чином, поступово купуючи нове портативне обладнання, кожен з користувачів незабаром зможе мати в своєму арсеналі всього один універсальний зарядний блок, який не тільки ідеально підходить до будь-якого пристрою, але і заряджає його акумулятор протягом години. З точки зору зручності використання мобільних пристроїв, стандартизація стане справжнім проривом у цій сфері.

Вірний навігатор Studway, який об'єднує нашу команду та визначає шлях для створення інноваційного та впливового контенту для наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *