Як зареєструватися на TestDaF?

testdaf

Реєстрація на тест проходить, як і в переважній більшості мовних тестів, на сайті установи, що його складає – TestDaF-Institut.

У розділі TestDaF потрібно обрати Anmeldung zum TestDaF. Далі обираєте найближчий тестувальний центр, заповнюєте анкети, де вказуєте персональні дані та інформацію щодо вивчення німецької мови. Наступний крок – оплата онлайн (через Visa або MasterCard). Якщо виникають будь-які питання стосовно оплати, потрібно звернутися до вашого екзаменаційного центру.

Після цього ви матимете доступ до особистого кабінету, де будуть розміщені всі ваші результати і де можна буде повторно реєструватися для здачі тесту. Через 10 днів після завершення загального реєстраційного терміну у своєму кабінеті ви отримуєте доступ до Згоди з Правилами проведення тесту. У ній також вказано точну адресу і час початку тесту. Цю згоду потрібно буде роздрукувати, підписати і принести з собою в день іспиту. Якщо на електронну пошту не прийшло ніякого сповіщення про підтвердження реєстрації, варто зайти у свій особистий кабінет і перевірити, чи правильно вказаний е-мейл, або ж передивитися, чи не завалявся лист десь у спамі. У іншому випадку треба звернутися до TestDaF-Інституту через формуляр. Реєстрація завершується, як правило, за 4 тижні до екзамену.

Люди з обмеженими можливостями можуть заповнити додаткову форму «Anmeldung für Teilnehmende mit Behinderung» («Звернення для тих, хто здає тест і має обмежені можливості»), вказавши своє захворювання і необхідність особливих умов в екзаменаційному центрі. Для конкретнішої інформації варто звертатися за адресою: kontakt@testdaf.de.

робоче місце

Анулювання і перенесення дати іспиту

Якщо з певних причин ви не зможете прийти на екзамен і скасуєте його до закінчення терміну реєстрації, вам буде повернена оплата за тест (переважно в повному обсязі, але тестові центри мають право брати як штраф 15% від суми). Як це зробити, дізнаєтеся в особистому кабінеті.

Коли ви не приходите на тест, незалежно від причини, кошти вам повернені не будуть. Такої процедури як зміна дати тесту в принципі немає. Треба просто скасувати заявку на один тест (якщо реєстраційний термін ще не вийшов, то всі кошти будуть повернені) і заново зареєструватися на інший, заплативши всю суму, не залежно від того, чи вона була повернута.

Реклама

Центри тестування

У 96 країнах світу існує 450 ліцензованих тестувальних центрів, з яких 5 в Україні:

  • м. Київ, Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова, вул. Пирогова 9. Детальніше на сайті університету. Контактна інформація.
  • м. Харків, Німецький центр, вул. 23 серпня, 40 (юридична адреса). Вул. Пушкінська, 57 – фактична адреса. Всі деталі можна знайти на сайті. Контактна інформація.
  • м. Одеса, Одеський національний політехнічний університет, просп. Шевченка 1. Більше контактної інформації можна знайти тут.
  • м. Полтава, Полтавська державна аграрна академія, вул. Сковороди 1/3. Контактна інформація.
  • м. Львів, Львівський Національний Університет ім. Івана Франка, вул. Університетська 1/427. Контактна особа – Міхаель Бек (+380 32 239 47 67, michael.beck.germ@gmx.de). Контактна інформація.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus