Site icon STUDWay

Загадка Wi-Fi: що насправді стоїть за цим терміном

Що означає назва Wi-Fi

Фото - 24tv.ua.

Технологія Wi-Fi стала невід’ємною частиною нашого повсякдення. Ми використовуємо її вдома, на роботі, в транспорті та кафе. Однак, чи всі ми знаємо, що таке Wi-Fi та як працює ця технологія? У цій статті ми розглянемо історію виникнення терміну «Wi-Fi», його справжнє значення та важливість для сучасного суспільства.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Mirror», один із засновників Wireless Ethernet Compatibility Alliance (Wi-Fi Alliance), зізнався, що ця назва була одним з десяти варіантів, запропонованих агентством Interbrand для створення привабливого бренду та логотипа. Багато хто вважає, що Wi-Fi розшифровується як Wireless Fidelity («бездротова точність»), аналогічно до Hi-Fi («висока точність»). Але Беланджер підкреслив, що Wi-Fi не є абревіатурою і не має конкретного значення.

«Термін «Wireless Fidelity» виник через те, що в 1990-х роках деякі члени нашої групи не розуміли концепцію брендингу та маркетингу. Вони не могли використати назву «Wi-Fi» без буквального пояснення, тому ми додали слоган «The Standard for Wireless Fidelity»»,

– пояснив Беланджер.

Він також зазначив, що цей слоган був спробою підібрати 2 слова, які б відтворювали абревіатуру Wi-Fi.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як змінити своє життя за допомогою трьох простих технік.

Exit mobile version