Site icon STUDWay

Забудьте про бодіпозитив: бодінейтралітет – новий тренд самоприйняття

Фото - bit.ua.

Ми часто визначаємо для себе різноманітні цілі, що відображають наше нескінченне бажання до самовдосконалення. Проте, якщо ви вирішили включити бодіпозитивність у свої плани, можливо, настав час переглянути свій підхід та долучитися до руху бодінейтралітету, який пропонує більш доступний шлях до реального самоприйняття.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «News Bytes», тіло є набагато більше, ніж просто фізичний вигляд. Воно охоплює складну інтеграцію органів, емоцій та досвіду. Тілесний нейтралітет закликає нас цінувати своє тіло за його властивості та нефізичні якості, підкреслюючи відмову від переоцінки зовнішньої привабливості та спрямування уваги на загальну функціональність, благополуччя і глибше розуміння нашої унікальної складності. Рух за нейтральність тіла виник у 2015 році, як відповідь на обмеження та занепокоєння, пов’язані з рухом бодіпозитиву. Інфлюенсери, блогери та знаменитості відіграли велику роль у формуванні його ранніх етапів, пропонуючи баланс між ненавистю до тіла та нереалістичним прагненням до постійної любові до нього.

У разі, якщо бодіпозитив пропагує незмінну любов і захоплення до свого тіла, тободінейтралітет пропонує більш практичний підхід. Він стверджує, що кожна людина заслуговує на самоцінність незалежно від зовнішнього вигляду, розуміючи, що відносини з власним тілом можуть бути змінними. Він сприяє самоприйняттю без необхідності підтримки постійного позитивного настрою. Практика тілесного нейтралітету виходить за рамки простого мислення та пронизує наш щоденний вибір свідомістю. Це означає вільний вибір фізичної активності з метою радості руху та вибір їжі, спрямований на поживність та задоволення, звільнення від обмежувальних правил. Бодінейтралітет надихає нас виходити за межі соціальних очікувань, пов’язаних із зовнішністю, і знаходити самоцінність у наших унікальних здібностях.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про хот-йогу: що робить цю практику такою унікальною.

Exit mobile version