23 квітня стартує подача документів до перших класів

pexels-photo-225017

Прийом документів для зарахування дітей до перших класів за місцем проживання відбуватиметься з 23 квітня до 31 травня 2018 року.

Тепер потрібно надати до школи заяву від одного з батьків, копію свідоцтва про народження та медичну довідку дитини. Довідку про те, чи проживає дитина в межах закріпленої за кожним навчальним закладом території, у Києві подавати не потрібно (дані про дитину вже є в територіально гарантованій школі, надані з реєстру громади міста Києва).

Родини першокласників, які мають статус тимчасово переміщених осіб, до пакету вищеперерахованих документів додають витяг з довідки про реєстрацію ТПО для підтвердження їхнього місця проживання.

Усі батьки, які хочуть скористатись правом вибору школи не за територією обслуговування, з 1-го до 15 червня 2018 року надають зазначені документи в обраний заклад, і при наявності вільних місць дитина буде зарахована.

Навчальні заклади столиці можуть прийняти на навчання 34 тисячі першокласників, а загальний резерв місць для дітей, не зареєстрованих у Києві, — 9,5 тисяч місць.

Нагадаємо, що у турецьких школах викладатимуть українську мову.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus