ЮНІСЕФ Україна запускають конкурс для українських шкіл

photo_2021-05-25 17.23.00

ЮНІСЕФ запустив конкурс «Створи найбезпенішу школу мрії» на платформі Minecraft. Взяти участь можуть команди від шкіл із усіх міст України. Наразі триває прийом заявок.

Головне завдання – зібрати команду однодумців на чолі з учителем та разом переосмислити реалії навчального процесу і створити віртуальну школу мрії, яка буде максимально безпечною в умовах пандемії COVID-19. Створена учнями школа повинна бути настільки ж креативною, наскільки безпечною, а рішення в проєкті реалістичними. В її інфраструктурі повинні бути враховані основні правила превенції, серед яких вимірювання температури на вході в навчальний заклад, контроль за дезінфекцією рук, масковий режим, контроль дистанції між відвідувачами, а також можливість організації дистанційного і змішаного форматів навчання.

Мета проекту – в простій та доступній дітям формі донести основні правила і норми превенції під час пандемії, а також сприяти розвитку поведінкових навичок, які допоможуть школярам убезпечити себе, своїх рідних і близьких.

Конкурс ділиться на 5 етапів:

 1. Подача заявок на участь у конкурсі за посиланням (20 травня – 02 червня)
 2. Проведення вебінару для вчителів-модераторів зареєстрованих команд (3 червня)
 3. Підготовчі сесії для учнів від їхніх вчителів (4 червня)
 4. Створення віртуальних безпечних шкіл мрії, підготовка та подача проектів у форматі відео-презентацій за адресою unicef.safeschool@gmail.com (4 червня – 21 червня)
 5. Визначення школи переможця (21 червня – 5 липня)
 6. Команди-переможці будуть оголошені до 5 липня 2021 року включно та отримають спеціальні призи від організаторів конкурсу.

  Для подання заявки необхідно сформувати команду від 3 до 15 учасників, визначити відповідальних за команду 1-2 вчителів, які виступлять модераторами для команди-участників конкурсу та разом із ними заповнити гугл-форму у період з 20.05 до 02.06.

  Детальніше ознайомитися із правилами і умовами конкурсу, а також з критеріями оцінювання робіт можна на сайті UNICEF.

  Про ЮНІСЕФ. ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися. Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у Facebook, Instagram , Twitter та TikTok.

  Minecraft: Education Edition – (укр. Minecraft: Освітнє видання) є освітньої версією Minecraft, спеціально розробленої Microsoft для використання школярами в класі.

  Раніше ми писали, що NASA оголосило конкурс із розробки штучного інтелекту для ракет

  Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus