7 YouTube-каналів для вивчення німецької

Якщо хочеш вивчити німецьку мову швидко й без великих витрат часу та коштів, маємо кілька чудових варіантів. Ми вже розповіли про онлайн-курси та інтернет-ресурси для вивчення німецької. Настав час YouTube-каналів.

*Не обмежуйся онлайном! Обов’язково приходь по порцію натхнення й знань на фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов 9-10 вересня в Києві.

Deutsch lernen

Це курс німецької мови для початківців. Він містить 100 уроків, які допоможуть сформувати базовий словниковий запас і швидко заговорити короткими реченнями. Кожне відео – це набір картинок, на яких зазначено слова й вирази українською та німецькою мовами. Паралельно ведеться аудіосупровід.

Реклама

Deutsch für Euch

Цей канал також підійде для початківців. Тут зможеш дізнатися основні граматичні правила, збагатити лексику, поліпшити вимову. Авторка блогу, німкеня Катя, веде блог уже кілька років, тож там накопичилося багато цікавого матеріалу, наприклад, про діалекти німецької чи поширені міфи про жителів країни.

Німецька мова з Німеччини

Юлія Шнайдер, росіянка, яка живе в Дрездені, за допомогою свого каналу намагається розвіяти поширений міф, що німецька – складна мова. Дівчина приділяє багато уваги граматиці, зокрема частинам мови. Також розкриває секрети хорошої вимови.

Learn German with Jenny

Свої відео Дженні групує за рівнями А1, А2, В1, В2. Цей канал допоможе тобі закріпити знання, якщо ти вже трохи знайомий з німецькою. Блогерка Дженні пояснює правила вимови, роз’яснює, як правильно спілкуватися з носіями мови, звертає увагу на граматику. Особливість блогу в тому, що авторка намагається якомога чіткіше й повільніше вимовляти фрази, а їх написання одразу видно на екрані, що значно полегшує вивчення.

Learn German with Herr Antrim

Блог веде професійний викладач, який не тільки пояснює граматичні правила, але й перекладає німецькі пісні, намагаючись зробити вивчення мови не лише ефективним, а й цікавим. Відео тривають усього 3-6 хвилин. На окрему увагу заслуговує незмінна деталь гардеробу пана Антріма – метелик.

German with Eva

Єва, авторка каналу, створює відео в межах проекту girl4teaching. Якщо ти лише починаєш вивчати німецьку, то можеш сміливо дивитися її відео: вони досить легкі для сприйняття. Зокрема, дівчина пояснює алфавіт, розповідає про окремі частини мови, проводить невеликі онлайн-тестування. Також є окремі відео про культуру Німеччини. Дівчина намагається пояснювати правила наочно й виводити певні закономірності, щоб їх було легше запам’ятати.

Get Germanized

Якщо тебе втомлює і цілком не цікавить звичний виклад граматики й правил, то зазирни на цей канал: німець Домінік точно здивує. Блогер намагається розповідати про німецьку нестандартно. Його вимова часом досить складна, але на допомогу приходять субтитри. Канал розрахований радше на тих, хто бажає дізнатися більше про життя в Німеччині, традиції та закони країни, сленг. У блозі є окремі рубрики: «Запитай у німця» й «Слово дня».

Які канали для вивчення німецької знаєш ти?

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus