9 YouTube-каналів для вивчення англійської

Англійська – найбільш розповсюджена мова на YouTube. Щоб отримати доступ до невичерпного джерела знань, смішних котиків та корисних гайдів, треба покращити її. Ми вже розповідали, як це зробити за допомогою подкастів, серіалів, фільмів, книг та аудіокниг. Тепер перераховуємо 9 найкращих YouTube-каналів для вивчення англійської.

1. engVid

Спочатку пропонують обрати викладача (їх 11) та перейти до його особистого каналу. Проте цей пункт можна оминути і перейти одразу до списків відтворення, кожен з яких закріплений за певним викладачем. На каналі розміщені загальні поради з вивчення англійської та правильної вимови, граматичні роз’яснення, корисний тематичний вокабуляр (починаючи з ресторанної лексики і закінчуючи словами про прибирання) тощо. Головне – викладачі цікаво подають матеріал, завдяки чому його легко засвоїти. Як приклад наводимо відео від найпопулярнішого викладача engVid Ронні, яка має більше мільйона шанувальників.

Реклама

2. Let’s Talk

Команда привітних дівчат з міста Мумбаї (Індія) створили YouTube канал, в якому поєднують сучасні принципи викладання з перевагами новітніх веб-технологій. За словами викладачів, Let’s Talk – це зручний спосіб для вивчення англійської, який поєднує аудіо- та відеоуроки. На каналі вчать граматиці, лексиці, цікавим ідіомам і виразам, американському акценту тощо. Розробники запевняють, що завдяки ресурсу також можна легше і швидше підготуватись до IELTS та TOFEL.

3. Rachel’s English

Канал, який навчає американській вимові та знайомить ближче з культурою США. Субтитри є у кожному відео для кращого розуміння матеріалу. Відео розподілене за тематиками:

  1. How-To – Рейчел розбирає кожен звук та показує, як правильного його вимовляти.
  2. Words that Reduce допоможе покращити сприймання мови на слух.
  3. American English in Real Life показує, як на справді говорять носії мови та які слова щоденно вживають.

4. Speak English With Misterduncan

Misterduncan – перший викладач англійської з Великобританії на YouTube. Принаймні він так вважає. Його канал існує вже 10 років та набрав більше 63 мільйонів переглядів. Містер Данкан пояснює слова та їхнє вживання у плейлисті THE WORD STOP, а в розділі NEW ENGLISH LESSONS можна відтворити відеоуроки з граматики, вимови та лексики. Також Містер Данкан розказує про своє життя в Англії та Китаї. Кожне його відео насичене британським гумором і легко сприймається.

Реклама


5. bbclearningenglish

Канал відомої платформи BBC, на якому відео з’являються як мінімум п’ять разів на тиждень. Одна з головних переваг каналу – чітка структура та організованість, адже кожен день має свою тематику:

  • щопонеділка викладають відео з лексики;
  • щовівторка – з граматики;
  • щосереди – новини;
  • щочетверга допомагають засвоїти вирази для щоденного вживання;
  • щоп’ятниці можна насолодитись театральними виступами.

Також на каналі викладають інтерв’ю з відомими особистостями та пропонують покращити свою вимову. До речі, канал буде цікавим футбольним фанам – там є спеціальний плейлист Euro 2016.

6. VOA Learning English

Головна мета каналу – навчити американській англійській за допомогою новин. Автори обирають одне слово з короткої новини, дають йому визначення та пояснюють його вживання. За такою схемою викладають відео у плейлисті News Words.

Інші ж новини читають повільно і з використанням субтитрів. Вони розподілені за категоріями: здоров’я, економіка та сільське господарство. Також існують ще два списки відтворювання, які не стосуються новин:

  1. Let’s Learn English. Розповідає історію Анни, яка переїхала з маленького міста до Вашингтону. Виглядає це як серіал з коротенькими серіями. До кожного відео існує декілька видів завдань.
  2. Everyday Grammar TV. Лусія і Каве доволі весело пояснюють граматичні правила.

7. Learn English with EnglishClass101.com

Канал пропонує не тільки уроки з граматики і лексики. Тут вас навчать сприймати англійську на слух та допоможуть поринути в культуру завдяки плейлистам English Listening Practice та Learn American Holidays. Також можна вивчати мову за допомогою пісень у розділі Learn English through songs and lyrics. Для початківців створений окремий плейлист Innovative English, а завдяки 3-хвилинним відео з розділу English in 3 Minutes можна навчитись манерам, які дуже важливі для англомовного суспільства.

8. Anglo-Link

Мета каналу допомогти покращити англійську та стати впевненішим у розмові з носіями мови. Списки відтворювання розподіленні за рівнями володіння мовою, починаючи з Pre-Intermediate (рівень нижче середнього). Також розробники запевняють, що завдяки каналу можна підготуватись до IELTS та інших міжнародних тестів.

9. Simple English Videos

Канал з простими і добрими відео. Його ведуть двоє викладачів – Вікі (британка) та Джей (американець). Здебільшого вони роблять акцент на розмовній мові, якій присвячений цілий плейлист English conversations.

Фото: sitebuilderreport.com/stock-up

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus