5 курсів від YouthEmpowered Digital Hub: безкоштовні soft skills

онлайн-курс

Ми знаємо, чим урізноманітнити твій інтелектуальний раціон з користю для резюме

Навіть висококласні спеціалісти мусять постійно покращувати професійні навички задля подальшого зростання та успіху. Освітня платформа YouthEmpowered Digital Hub від «Кока-Кола Беверіджиз Україна» пропонує короткі безкоштовні курси для розвитку й збагачення професійних знань, які вкажуть напрями для саморозвитку й поглиблення цих відомостей.

Усі курси україномовні, їх можна пройти безкоштовно. В кінці кожного є посилання на тематичні статті, відео й презентації англійською мовою. Освітній процес інтерактивний і містить практичні завдання для самоперевірки. Крім того, розробники створили тест, який допоможе виявити власні сильні й слабкі сторони, щоб ефективно працювати над собою.

Розповідаємо про 5 курсів від YouthEmpowered Digital Hub, які ми вважаємо корисними для молодих професіоналів. Наразі на ресурсі доступні десять навчальних програм – клікай сюди, щоб обрати собі одну з них!

Управління часом

На жаль, у нашому світі немає маховиків часу, як у Герміони Ґрейнджер. Тому нам, простим смертним, слід сприймати його як цінний ресурс. Хаос та імпровізація – це, звичайно, непогано, але мудрі люди діють раціонально: планування та організованість ще нікому не зашкодили.

Курс розповідає про різницю між ефективністю і результативністю, принцип Парето, матрицю Айзенгауера, визначення пріоритетів, оцінювання тривалості завдань, техніку сповільнення часу – вчить працювати й відпочивати якісніше.

Цей курс стане корисним для тих, хто:

 • хоче встигати все;
 • вважає, що 24 години на добу – це замало;
 • не знає, за що хапатися під час завалів;
 • страждає на прокрастинацію.

Час на проходження: 1 год 30 хв

онлайн-курс

Управління проектами

Організувати власний час важко, а ще складніше – організувати час іншої людини. Звісно, цей курс не зробить із тебе професійного проект-менеджера, але основні поняття він усе ж висвітлить. Ці знання знадобляться не тільки в професійній сфері, адже організація дня народження і переїзд до гуртожитку також можна сприймати як проекти.

Управлінські навички – це величезний плюс для будь-якої діяльності. Фахівець ніколи не стане керівником, якщо не вмітиме організовувати інших людей і розпоряджатися ресурсами.

Корисним стане перелік основних процесів в управлінні проектами, їх типових циклів та обмежень під час такої роботи. Курс розповість про планування, структуру розподілу робіт (WBS), діаграму Ґантта тощо.

Цей курс стане корисним для тих, хто:

 • прагне стати організованішим;
 • воліє витрачати менше часу й грошей у повсякденному житті;
 • хоче зрозуміти, над чим працюють проектні менеджери;
 • не знає, як підійти до реалізації власного проекту.

Три кити управління проектами: процеси, люди, інструменти.
Час на проходження: 1 год 30 хв

Навички продажів

Продажі – це мистецтво, яким займаються не тільки сейлзи: рекрутери продають компанію як хороше місце роботи, а дизайнери хочуть, щоб замовники «купили» їхній проект. Цей курс не тільки про товарно-грошовий обмін, а й про навички, вкрай потрібні для повсякденного життя: від захисту курсової до взаємодії в команді.

Тут можна дізнатися про етапи процесу продажів, прийняття рішення покупцем, потребу знати продукт, портрет покупця, аналіз конкурента, роботу з клієнтами й механізми їх утримання.

Цей курс стане корисним для тих, хто:

 • хоче почати власну справу;
 • бажає бути переконливим;
 • не розуміє психологію купівлі;
 • прагне почуватися впевненішим під час самопрезентації.

Час на проходження: 1 год 30 хв

онлайн-курс

Навички ведення переговорів

Успішні переговори – це коли кожна сторона отримала бажане. Втім, часом доводиться йти на поступки: це не тільки про відстоювання власної позиції, а й про «слухати» й «чути». На них, як і на поле бою, треба приходити підготовленим, адже кожна деталь має значення.

Курс навчить проговорювати суперечливі моменти, щоб не давати емоціям і непорозумінням накопичуватись, доки не лусне терпець. Тут ти дізнаєшся про види перемовин, найгіршу (WATNA) і найкращу (BATNA) альтернативу, ціну відмови від угоди (WAP), зону можливої згоди (ZOPA), важливі дрібниці, етапи переговорного процесу, а також як уникати глухих кутів і досягати взаємовигідних рішень.

Цей курс стане корисним для тих, хто:

 • бажає навчитися домовлятись;
 • воліє не піддаватися на провокації, а натомість уникати конфліктів;
 • хоче розуміти процес перемовин;
 • прагне отримувати бажаний результат і повагу опонента.

Час на проходження: 1 год 45 хв

Зворотний зв’язок

Це подарунок долі, клієнтів і близьких, який дозволяє поліпшувати себе. Потрібно вміти сприймати зворотний зв’язок, навіть якщо він неприємний і складається з критики. Зазвичай люди дають відгуки, щоб допомогти. Тобі ж варто тренувати терплячість і вдосконалюватись.

65 % працівників хотіли б отримувати більше зворотного зв’язку. Воно й не дивно: не тільки хвала, а й увага до роботи з боку керівництва дозволяє людині зрозуміти свій внесок і цінність. З правильних вуст і в правильних руках фідбек стає каталізатором позитивних змін. Що може бути сильнішою зброєю, аніж розуміння власних переваг і вад?

Курс розповідає про типи зворотного зв’язку, етапи його отримання, правильне сприйняття, аналіз, коректне надання й правильні запитання для одержання найкращого результату.

Цей курс стане корисним для тих, хто:

 • хоче покращити себе чи свій проект;
 • вважає за потрібне навчитись, як не йти на поводу в емоцій;
 • прагне критично мислити стосовно себе та інших;
 • бажає діставати користь від думки оточення.

Час на проходження: 1 год

Обирай свій курс і розповідай враження в коментарях!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus