Дайджест можливостей на листопад

журнал
Тренінг з безпеки та розслідувань для журналістів

4-денний тренінг для військових журналістів. Під час навчання розповідатимуть про технології проведення військового розслідування з використанням інформації з відкритих джерел і соціальних мереж, а також про особливості репортажу у ворожому середовищі від тренерів із Британської компанії Центуріон, що займається консультуванням з питань безпеки та оцінки ризиків.

Тренінг проводиться за підтримки National Endowment for Democracy та адмініструється Фондом Розвитку ЗМІ.

Коли, де: 18-21 листопада, Україна, Межигір’я.

Умови: безкоштовно, відбір учасників проводиться на конкурсній основі.

Дедлайн: якомога швидше.


волонтер_1
Волонтерство в Польщі

Довготривале волонтерство в Польщі (місто Zielona Gora). Доброволець працюватиме з дітьми у групі продовженого дня.

Коли, де: 9 місяців, Польща.

Умови: стандартні для ЄВС-проектів. Волонтер забезпечується проживанням, харчуванням, страхуванням, кишеньковими грошима. Візові витрати відшкодовуються у 100% об’ємі, витрати на проїзд (в обидва боки) відшкодовуються у 90% об’ємі.

Дедлайн: якомога швидше.


журнал1
Франкомовна конференція для студентів та активістів

Франкомовна конференція від «Європейського молодіжного парламенту – Україна» на тему «Наш світ. Наше життя. Наш обов’язок». Студенти, активісти та молоді фахівці з України та європейських країн зберуться для обговорення «європейського вибору» й інших політичних і соціальних питань.

Коли, де: 3-5 грудня, Україна, Київ.

Умови: організаційний внесок – 150-200 грн.

Дедлайн: 31 жовтня.


лекція
Лекторій із трудового права в КНУ

Юристка компанії Marchenko Danevych Євгенія Галамасюк проведе лекторій із питань трудового права у КНУ імені Т. Шевченка. Лекції будуть спрямовані на пошук шляхів вирішення трудових конфліктів.

Коли, де: щосереди о 18:00 до 4 листопада включно, Україна, Київ.

Умови: безкоштовно, попередня реєстрація.

Дедлайн: немає.


лекція
Школа європейських студій

Це можливість для українських студентів і випускників дізнатися більше про Європейський Союз, вивчити основні питання відносин між Україною та ЄС в усіх ключових сферах, отримати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу та його держав-членів. Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж 3 роки тому) із Житомирської, Вінницької, Київської, Черкаської, Чернігівської, Сумської, Полтавської областей та міста Київ.

Коли, де: 18-22 листопада, Україна, Ірпінь.

Умови: безкоштовно, за результати аплікаційної форми буде відібрано 40 учасників.

Дедлайн: 1 листопада.


робоче місце
Майстерня активних громадян

Річна програма практичних тренінгів для активних громадян із різних куточків України з питань дієвих антикорупційних інструментів, практичних аспектів доступу до публічної інформації та антикорупційного законодавства.Тренерами виступлять експерти громадських організацій, рухів, коаліцій (Реанімаційний Пакет Реформ, Рух «Чесно», Інститут Медіаправа й інші). Річна програма передбачає проведення 3 3-денних тренінгів із метою підготовки 30 регіональних активістів.

Коли, де: 26-28 листопада, березень 2016, травень 2016, Україна, Київ.

Умови: безкоштовно, організатори покривають витрати на проїзд та проживання. Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі.

Дедлайн: 1 листопада.


робоче місце
Навчальні табори Dialogue box

Навчальні табори «Молодіжна робота та проектний менеджмент для молодіжних організацій» і «Міжнародні практики промоції діалогу» зберуть учасників з усієї України для неформального діалогу та навчання. Подаватися можуть усі, хто зацікавлений у темах таборів.

Коли, де: 18-28 листопада та 10-21 грудня, Україна, Івано-Франківська область.

Умови: оплата проживання та харчування відібраних учасників протягом навчальних таборів, а також забезпечення навчальними матеріалами та компенсація вартості проїзду.

Дедлайн: 1 листопада.


робота2
Cross Border Journalism Programme

Програма для журналістів із Центральної та Східної Європи, Росії та Балканів від спільної ініціативи Фонду Thomson Reuters, Роберта Боша та Fritt Ord Foundation. Молоді й досвідчені журналісти отримають шанс працювати в міжнародній команді та разом створювати матеріали на важливі соціальні й політичні теми. Програма передбачає тренінг у Москві та спільну роботу журналістів протягом усієї програми.

Коли, де: грудень-лютий (3-4 грудня, 4-5 лютого − воркшопи в Росії, 4 грудня-4 лютого – віддалена робота над матеріалами).

Умови: журналістам надаватимуться тревел-гранти для дослідження тематики, а також покриватимуться витрати на проживання під час тренінгів.

Дедлайн: 2 листопада.


робота2
Україно-чеський БарКемп

Захід для української та чеської активної молоді, спрямований на обмін досвідом у галузі громадянського активізму, планування та проведення громадських кампаній, а також у сфері незалежної журналістики, прав жінок та екологічних ініціатив. Кемп проходитиме у вигляді майстер-класів і дискусій. Учасників обиратимуть на основі аплікаційної форми.

Коли, де: 23-24 листопада, Україна, Херсон.

Умови: організатори оплачують дорогу, проживання, вегетаріанське харчування протягом усього БарКемпу.

Дедлайн: 2 листопада.


робоче місце
Інтернет-курс із цифрового мистецтва

Онлайн-курс із цифрово мистецтва, який проведуть фахівці, які займаються експериментами у відео- та фотомистецтві. Для участі не потрібно бути професіоналом – достатньо мати зацікавленість і бажання експериментувати.

Коли, де: початок 4 листопада (тривалість – 8 тижнів), онлайн.

Умови: безкоштовно, обов’язкові вимоги − знання англійської та бажання навчатися.

Дедлайн: 4 листопада.


робоче місце
Тренінг на тему неформальної освіти

До участі запрошуються студенти, активісти, викладачі й усі, хто цікавиться тематикою неформальної освіти та готовий поділитися досвідом.

Коли, де: 2-9 грудня, Вірменія.

Умови: харчування, проживання та витрати на дорогу покриваються організаторами, внесок − €20.

Дедлайн: 4 листопада.


робота
Школа ефективного урядування «Адвокасі»

Усі охочі можуть долучитися до школи «Адвокасі», щоб розробити і реалізувати власну адвокасі-кампанію. На учасників чекають дискусії та воркшопи із кваліфікованими спікерами, експертами та адвокаcі-фасилітаторами. Навчання проходитиме у 4 етапи: онлайн-лекції, 3-денна групова тренінг-робота із експертами, реалізація власних адвокаційних проектів на місцях, 2-денна сесія-обмін досвідом щодо реалізації кампаній і розробка збірника рекомендацій щодо роботи над адвокасі-проектами.

Коли, де: листопад 2015-квітень 2016, Україна, Київ.

Умови: безкоштовно.

Дедлайн: 6 листопада.


робоче місце2
Стань координатором Марафону написання листів 2015 Amnesty International

Amnesty International запрошує долучитися до Марафону написання листів і допомогти людям, чиї права були порушені. Ідея проста: мільйони людей в усьому світі одночасно надсилають листи на захист жертв порушень прав людини, вимагаючи від урядів відповідних держав вжити заходів для виправлення ситуації.

Коли, де: 4-10 грудня, Україна.

Умови: учасникам слід обов’язково відвідати тренінг для координаторів 21 листопада в Києві. Витрати на проїзд і харчування учасників під час тренінгу будуть покриті Amnesty International в Україні.

Дедлайн: 8 листопада.


робота
Дослідницька стипендія для науковців у Стенфорді

Стипендія для науковців на річне дослідження й навчання у Стенфордському університеті. Стипендіат матиме доступ до бібліотек та архівів навчального закладу, а також братиме участь у зустрічах співтовариства вчених у виші.

Коли, де: березень-червень, США.

Умови: стипендія у розмірі 10 000 $ і покриття витрат на дорогу, страховку та візу.

Дедлайн: 20 листопада.


робота
Конференція «Права людини після 1945 року в соціалістичному та постсоціалістичному світі»

Конференція на тему переосмислення теорії соціалізму та прав людини після 1945 року, що пройде в Німецькому історичному інституті у Варшаві. До участі запрошуються студенти, викладачі та фахівці, які зацікавлені в тематиці.

Коли, де: 3-5 березня, Польща.

Умови: можна отримати стипендію, що покриє витрати на дорогу та проживання.

Дедлайн: 27 листопада.


робоче місце
Стипендія на навчання в Кембриджі

Іноземні студенти мають можливість отримати стипендію для покриття витрат на навчання в магістратурі й аспірантурі в Кембриджі. Грант доступний на всі спеціальності університету.

Коли, де: рік навчання, Великобританія.

Умови: покриття витрат на навчання і проживання, тревел-грант, покриття візових витрат.

Дедлайн: 2 грудня.

робочий стіл
Private International Law School

Хочеш працювати з найкращими міжнародними компаніями, такими як Apple, Google, Facebook, HP, Samsung чи інші. Подобається працювати у сфері офшорів, транснаціональних компаній та захищати інтереси світових гігантів?

Коли, де: 14-15 листопада, Україна, Київ.

Умови: необхідна реєстрація.

Дедлайн: 12 листопада.


робоче місце3
Міжнародна конференція «Расизм, націоналізм, ксенофобія»

Молоді науковці та студенти, які досліджують проблеми расизму, ксенофобії і націоналізму можуть долучитися до міжнародної конференції на цю тематику. Передбачається, що учасники зможуть виступити зі своїми доповідями чи відвідати конференцію в якості слухача.

Коли, де: 17-18 березня, Польща.

Умови: робоча мова конференції – англійська, про можливість отримати грант на участь пишіть на пошту wowczarski1@tlen.pl або racismnationalism@tlen.pl.

Дедлайн: 31 грудня.


робота
Літній інститут з лідерства та міжнародного співробітництва

Студенти та випускники спеціальностей міжнародних відносин та суміжних дисциплін можуть подаватися на літню програму з лідерства та міжнародного співробітництва, яку підтримує Фонд Хансена. Школа проходитиме у вигляді воркшопів, майстер-класів та у формі навчальних тренінгів.

Коли, де: 29 червня-25 липня, США.

Умови: покриття витрат на проживання, харчування, доїзд і страховку.

Дедлайн: 15 січня.


робоче місце2
Волонтерство в Марокко

Чудова можливість поїхати на один із місяців літа у Марокко. Волонтери в місцевих школах навчатимуть дітей англійської, французької чи арабської.

Коли, де: червень, липень і серпень 2016, Марокко.

Умови: організаційний внесок − до €200, учасників забезпечують проживанням та харчуванням під час проекту.

Дедлайн: 10 червня.


ebec
Європейські інженерні змагання – EBEC’16

Чудова можливість поїхати на один із місяців літа у Марокко. Волонтери в місцевих школах навчатимуть дітей англійської, французької чи арабської.

Коли, де: 30 листопада – 12 грудня, Україна.

Умови: 2 категорії змагань: Case Study (аналітичне ситуаційне завдання) та Team Design (командне проектування) – команда може брати участь лише в одній з них.

Дедлайн: 20 листопада.

Фото: соцмережі, stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus