Європейські мовні школи на будь-який смак

європейські мовні школи

Cучасний світ давно живе за принципом «не англійською єдиною». Якщо вивчаєш нову іноземну мову (чи збираєшся почати) й не хочеш обмежуватися підручниками й онлайн-курсами – розглянь варіант мовної школи. Спойлер: це варто зробити не лише заради знань, але й заради подорожей, нових вражень і досвіду.

Французька мова в запальній Ніцці

Неважливо, чому ти вирішив вивчати французьку: щоб скласти мовний іспит, отримати стипендію чи просто вражати сексуальною вимовою. У будь-якому випадку, занурення в мовне середовище лише прискорить процес – тут допоможе школа Actilangue.

Заклад знаходиться в центрі Ніцци, недалеко від пляжу й відомої Англійської набережної (дістатися туди можна всього за дві хвилини). Курси проводять виключно французькою, акцент роблять на розмовній мові. Якщо ти вже маєш певний рівень, будеш відточувати його під час дискусій і дебатів.

Щодо різновидів курсів – вибрати буде з чого, адже школа пропонує загальні, інтенсивні та приватні заняття. Така ж ситуація з житлом: можеш жити з французькою сім’єю, у квартирі чи готелі.

Процес зарахування складається з особистого інтерв’ю та письмового тестування. Більшість курсів доступні в будь-яку пору року, тривають від 2 до 24 тижнів. Виняток – Junior Programme для учнів віком від 16 до 20 років. Це весняний і літній курс, триває 2 тижні (20 занять на тиждень, плюс екскурсії й інші розваги).

Не навчанням єдиним: Ніцца сподобається шанувальникам джазу та фольклору, а також спортивним фанатам. Якщо хочеш відвідати бари чи клуби, яких тут повно – не відмовляй собі у задоволенні (звісно ж, у вільний від навчання час). Крім цього, Ніцца – ідеальне місце для початку вивчення регіону. Actilangue пропонує екскурсії до Монако, Канн, Сан-Тропе… Ні на що не натякаємо, але геолокації у твоєму «Інстаграмі» стануть значно цікавішими.

ницца

Реклама

Німецька мова у місті з присмаком Середньовіччя

Якщо мрієш навчатися за кордоном і вважаєш, що Польща – то вже мейнстрім, подумай про освіту в Німеччині. А знання мови, потрібні для TestDaf і вільного спілкування й письма, можна отримати в школі Horizonte.

Школа розташована в старовинному місті Реґенсбурґ, визнаному об’єктом світової спадщини ЮНЕСКО. Якщо точніше, то це – серце Баварії, усього за 120 кілометрів від Мюнхена.

Можна вибрати стандартний або інтенсивний курс німецької мови. До речі, вони мають одну приємну особливість: ти не лише розвиватимеш письмові та розмовні навички, але й дізнаєшся більше про сучасну соціальну, політичну та культурну ситуацію Німеччини. Серед варіантів житла – гуртожиток школи, кімната в готелі чи пансіонаті, розміщення в приватних будинках.

Курси доступні протягом усього року, розраховані на учнів від 17 років. Приємна деталь: тривалість навчання можна визначити самостійно (мінімум один тиждень).

Не навчанням єдиним: Реґенсбурґ обов’язково сподобається шанувальникам Середньовіччя. Утім, місто цим не обмежується: у твоєму розпорядженні будуть музеї, ресторани, пивні сади й одна з найбільших університетських бібліотек у Німеччині (Герміона позаздрила б). До того ж, у місті живе приблизно 25 тис. студентів – не знаємо як ти, а ми бачимо все більше й більше схожого з Гоґвортсом!

Реґенсбурґ

Іспанська мова разом з Ґауді

Це вже рефлекс: якщо ми думаємо про Ґауді – згадуємо Барселону. Саме там розташована школа іспанської мови OLE.

Іспанську варто вивчати хоча б для того, щоб долучитися до 427 мільйонів людей, які нею розмовляють – це одна з найпоширеніших мов у світі.

OLE пропонує заняття як для новачків, так і для людей з певним рівнем знання мови. Можна вибрати інтенсивний курс (освоюється не лише іспанська граматика, але й усне та письмове мовлення, сприйняття на слух), розмовний курс (учимося вільно розмовляти іспанською та збагачуємо словниковий запас) і навіть окремий курс підготовки до тесту DELE.

Що стосується житла – обирай студентську квартиру та насолоджуйся новими знайомствами або проживання із сім’єю, щоб ще глибше зануритися в іспанську культуру.

Курси доступні протягом усього року (за винятком вечірніх, які тривають з жовтня по червень).

Не навчанням єдиним: Ну це ж Барселона! На тебе чекають сонячні пляжі, архітектурні пам’ятки, кафе й ресторани. Школа проводить екскурсії, під час яких можна дізнатися про творчість Ґауді чи по-новому поглянути на Готичний квартал.

барселона

Італійська мова на теренах Тоскани

Італійська мова не поступається французькій за мелодійністю, а університети країни щедрі на стипендії – ось як мінімум дві причини вивчати італійську. Зробити це можна в школі Centro Italiano у Флоренції (регіон Тоскана).

Приміщення школи розташоване в історичній будівлі, збудованій у ХІХ столітті. Неподалік антикварні крамниці, блошиний ринок, ремісничі майстерні, кафе… Якщо збираєшся знудитися, поспішаємо засмутити: нічого не вийде.

Centro Italiano пропонує чимало варіантів вивчення італійської. Серед них – стажування в італійських організаціях. Утім, спочатку доведеться пройти підготовчий курс італійської, що триває мінімум 4 тижні. Також можна обрати інтенсивний або звичайний курс. Варіанти житла – кімната в будинку, квартира, номер у готелі.

Більшість курсів доступні протягом року.

Не навчанням єдиним: Centro Italiano пропонує курси, які не тільки допомагають підтягнути мову (а то й вивчити з нуля), але й знайомлять з традиціями країни. Як тобі тиждень італійської культури у Флоренції з дегустацією вин і справжнім італійським обідом? Чи вивчення мови під час подорожі до Неаполя? Звучить спокусливо. І дуже насичено.

флоренція

Англійська мова з присмаком моря та чаю

Якщо хочеш удосконалити знання англійської – сміливо обирай мовну школу ELC Brighton, яка розташована в Брайтоні. Місто може похвалитися не лише активним студентським життям (тут розташовані два університети), але й статусом популярного морського курорту та близькістю до Лондона (приблизно 50 хвилин приміським потягом).

Можна вибрати не тільки стандартний курс: також доступна ділова англійська мова, підготовка до IELTS, спеціальний курс для вчителів. Проживати пропонують у англійських сім’ях (переваги: англійський сніданок і післяобідній чай) чи в студентському будинку (переваги: самостійність і вечірки).

Курси доступні протягом року, за винятком літнього (19 червня – 25 серпня).

Не навчанням єдиним: Брайтон пропонує чималий вибір розваг – не занудьгуєш! Зокрема, можна відвідати Брайтонський фестиваль мистецтв і музики, випробувати себе на велопробігу Лондон-Брайтон, а потім відновити спалені калорії на фестивалі їжі та напоїв. Варто скористатися шансом дослідити Англію, яка не обмежується Біг-Беном.

брайтон

До 15 червня Міжнародна консалтингова компанія «NOVAR» допоможе тобі оформити заявку у будь-яку мовну школу за кордоном безкоштовно!

Фото: соцмережі.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus