Який ноутбук обрати для навчання?

61916365865d4

Фото: The Big Bang Theory

Ноутбуки на парах тепер можна побачити не лише в американських фільмах, а й у студентів українських вишів.
У кожного свої вимоги: хтось шукає недорогий варіант, щоб записувати тексти лекцій, комусь треба ноутбук, який витримує комплект Adobe, а хтось просто хоче грати в Cyberpunk під час Zoom-семінарів.
Зібрали моделі із різними характеристиками — від професійних до бюджетних.

Lenovo ThinkPad T14s AMD

Ціна: 35 000 грн

Цю модель часто купують для роботи, але вона підходить і для навчання.

Серед плюсів: якісний корпус, працює без підзарядки до 10 годин, не шумить та не нагрівається. Безпровідний інтернет на ноутбуці працює швидко через використання нового стандарту Wi-Fi 6.

Ноутбук дуже надійний: він пройшов понад 200 перевірок в екстремальних умовах — від арктичних холодів до пустельних пилових бур, від нульової сили тяжіння до падіння.

Ноутбук можна увімкнути, заговоривши до нього. Також голосом можна активувати й інші функції. Починати і закінчувати онлайн-зустрічі можна натиснувши усього дві клавіші.

Серед мінусів: на корпусі залишаються сліди від пальців, які важко звідти прибрати.

MacBook Air M1

Ціна: 30 000 грн

На відміну від попередніх моделей серії MacBook Air, які працювали на процесорах Intel, новий Air M1 працює на власному чіпі від Apple. Завдяки цьому ноутбук працює швидше і довше без підключення до розетки.

Серед плюсів: швидка і оновлена операційна система macOS Big Sur, безшумність, розширена кольорова гама. Має кнопку Touch ID, яка сканує відбитки пальців.

Серед мінусів: через відсутність вентиляції ноутбук може перегріватися.

Dell Inspiron 5570

Ціна: 25 000 грн

Серед плюсів: ноутбук добре заощаджує заряд — в режимі економії він може «протягнути» на повному заряді до 9 годин.

Вага комп’ютера — близько 2 кг. Він передає хороший звук, має зручну клавіатуру. Комп’ютер добре справляється зі складними обчислюваннями, тому підходить програмісту.

Ноутбук має технологію, яка дозволяє легко під’єднати його до телефону, тому не потрібно переключатися між девайсами, коли працюєш, з якимось одним із них.

Серед мінусів: складно працювати із текстами і графікою, адже від передачі кольору і незручного кута огляду швидко втомлюються очі.

ASUS VivoBook S15

Ціна: 23 000 грн

Ця модель підійде тим, хто працює з числами і багато рахує — студентам-«технарям», наприклад.

Серед плюсів: Товщина ноутбуку усього 16,1 мм, а вага 1,8 кг. Він також використовує стандарт Wi-Fi 6, тому файли завантажуються швидко, відеозв’язок якісний, а лаги в онлайн-іграх — мінімальні.

Функція прискореної підзарядки піднімає рівень заряду акумулятора з 0 до 60% всього за 49 хвилин. Клавіатура — підсвічується, а розблокувати гаджет можна за допомогою відбитків пальців.

Ноутбук є у трьох кольорах — чорний, зелений та червоний, а клавіша Enter має яскраве жовте обрамлення. Корпус комп’ютера можна прикрасити стікерами з комплекту.

Серед мінусів: користувачі скаржаться, що ноутбук мало тримає заряд під час активної роботи, а також, що функція сканування пальців працює погано. Також через декілька місяців ноутбук у багатьох почав шуміти.

Користувачі не рекомендують сильно спиратися но корпус, адже він увігнутий і може «хрустіти».

Google Pixelbook Go

Ціна: 17 000 грн

Серед плюсів: Ця модель має безшумну клавіатуру та працює без підзарядки понад 11 годин. За 20 хвилин ноутбук можна зарядити на дві години безперервної роботи. Також ноутбук має хорошу фронтальна камеру.

Серед мінусів: модель доступна лише у двох кольорах — чорному і рожевому, а також сає обмежену кількість портів.

Acer Aspire 3

Ціна: 20 000 грн

Серед плюсів: Ноутбук працює без підзарядки цілий робочий день — близько 8,5 год. У порівнянні з попередніми моделями, цей ноутбук має покращену камеру та мікрофон. Екран використовує технологію, яка захищає очі від шкідливого блакитного світла.

Як на свою ціну, комп’ютер швидкий і підходить для роботи та навчання.

Серед мінусів: темний дисплей, застарілий дизайн та клавіатура.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus