Якими будуть мінімальні бали для вступу на бюджет у 2021 році?

imgonline-com-ua-Resize-OpiuDWpPKWljxv8Q
Міністерство освіти встановило мінімальний бал для вступу до вишів на бюджет.

В Україні наближається початок проведення вступної кампанії до закладів вищої освіти. Вже зараз майбутні вступники мають можливість оцінити власні шанси участі у конкурсному відборі до вишів.

Вступникам, які планують вступати на магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань, необхідно мати конкурсний бал на рівні не меншому ніж 125. В іншому випадку абітурієнт не буде допущений до конкурсного відбору.

Міністерством освіти встановлені мінімальні значення кількості балів для вступу на медичні спеціальності – «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія» з другого та третього конкурсних предметів на рівні не меншому ніж 150 балів. Виняток складатимуть вступники, які матимуть конкурсний бал більше ніж 175 балів.

Конкурсний бал для вступу на спеціальності «Право», «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні відносини» має бути не меншим за 140 балів.

У 2021 році залишається скорочений обсяг державного замовлення на юридичні спеціальності. Прийом вступників за державним або регіональним замовленням для здобуття ступеня молодшого бакалавра за всіма формами здобуття освіти, а також для здобуття ступенів бакалавра, магістра за заочної формою здобуття освіти за спеціальностями «Право», та «Міжнародне право» в 2021 році проводитися не буде.

Раніше ми розповідали, як вступити на іншу спеціальність до магістратури у 2021 році?

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus