Як зареєструватися на CAE?

блокнот

Реклама

Реєстрація на CAE

Для того, аби здати CAE потрібно зареєструватися в уповноваженому центрі іспиту. Є більше 2800 центрів в 130 країнах світу. Знайти адресу центру реєстрації можна на офіційному сайті Сambridge Еnglish. В Україні тест можна здати в одинадцяти офіційних центрах, які розташовані у шести містах: Дніпропетровську, Харкові, Києві, Одесі, Севастополі та Запоріжжі.

З датами тестування можна ознайомитися на сайті навчального центру  Grade.ua.

Є два види уповноважених екзаменаційних центри: відкриті та внутрішні.

Відкриті центри працюють з усіма студентами, у тому числі з тими, хто не проходить курс підготовки в навчальному закладі, де працює центр. Внутрішні центри мають право працювати тільки зі студентами, які навчаються в цьому навчальному закладі. Вони не в змозі прийняти кандидатів, які не є їхніми учнями.

Форма складання та специфіка

Іспити можна здавати в паперовій формі або за допомогою комп’ютера. Студент обирає той варіант, який для нього більш зручний. Остання, усна частина, складається в парі двома студентами разом.

Іспит проводиться два дні: перші чотири частини іспиту в один день з усіма іншими кандидатами (зазвичай у суботу). День інтерв’ю (Speaking) кожному призначається окремо, і він може бути за два-три тижні до або після основного екзаменаційного дня.

Перенесення дати іспиту, зміна модулю, повернення коштів

Якщо студент захворів і не має змоги прибути у пункт тестування у визначений час, він може скласти тест в іншу сесію. Для цього потрібно звернутися до центру, де кандидат реєструвався, та обов’язково мати при собі довідку від лікаря, яка підтверджує вашу хворобу. Також ви можете отримати часткове або повне відшкодування коштів, якщо надасте медичну довідку центру оцінювання.

Автор тексту: Наталія Патрікєєва
Редактор: Софія Пилипюк

Фото: stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus